دیدار نماینده مردم شهرستان کرج، آسارا فردیس و اشتهارد البرزدر مجلس با مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز


 در دیدار نماینده مردم  شهرستان كرج، آسار، فرديس و اشتهارد البرزدر مجلس شوراي اسلامي با مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی  البرزبر لزوم تعامل بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مدیریت شرکت شهرک های صنعتی  البرز به منظور فعال سازی واحدهاي صنعتي  مستقر در شهركهاي صنعتي البرزتاکید شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی  البرزگفت: در راستای حل مشکلات شهرکهاي صنعتی و همچنين حمايت از توليد و حمایت از سرمایه گذار مسائل  در اين جلسه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در این نشست صمیمی گفت شهرک های صنعتی استان البرز در سال تولید و اشتغال با تمام توان در خدمت جامعه صنعتی استان است و تلاش وافری بر عملیاتی شدن نگاه مقام معظم رهبری در این سال خواهد داشت.
وی افزود : یکی از مهم ترین اتفاقاتی که در طول این یکسال اخير رخ داد این بود که با موافقت دولت،  تدبير و اميد  شهرك صنعتي اميد جهت واگذاري اراضي آن به سرمايه گذاران در اوائل آبانماه امسال آغاز بكار نمود.
 محمد جواد کولیوند نماینده مردم  شهرستان كرج، آسار، فرديس و اشتهارد البرزدر مجلس شوراي اسلامي نیز با ابراز خرسندی از حضور مجموعه نیروهای متعهد و متخصص جوانی که در این شرکت  در حال فعالیت هستند گفت : بدون شک با همدلی و اعتقاد به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می توان کمر تحریم ها را شکست و از این مقطع نیز با سربلندی عبور نمود .
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود : شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز علی رغم مشكلات در واگذاري زمينها  ولي  با پيگيري مجدانه توانسته به توفیقات مهمی دست یابد که به طور حتم در ادامه مسیر حتما از کمک های بیشتری برخوردار خواهد شد.

 
   1396/8/21 11:33    تعداد بازدید :  120

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 120
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )