افتتاح کلینیک تخصصی صنعت و معدن

افتتاح کلینیک تخصصی صنعت و معدن
سازمان بسيج مهندسين صنعتي سپاه پاسداران استان البرز
(در محل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز)

كلنينك تخصص صنعت و معدن سازمان بسيج مهندسين صنعتي سپاه پاسداران امام حسن مجتبي (ع)  استان البرز با حضور  جمعي از مسئولان سپاه و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز در محل شركت شهركهاي صنعتي البرز افتتتاح شد.
    به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي مديرعامل شركا شهركهاي استان البرز اظهار داشت: روحیه جهادی و منطق علمی و انقلابی از ویژگیهای منحصر به فرد متخصصین این کلینیک است و امید است تا با همیاری همه مسئولان و صنعتگران نتایج خوبی را به دست آوريم.
وی افزود : اتکا به توانمندی داخلی و راهبرد اقتصاد مقاومتی نسخه نجات بخش و توسعه پایدار صنایع کشور است و همه باید در این مسیر تلاش کنیم.
وي ادامه داد: عظمت حرکت در این مسیر در کلام رهبری بیان شده،که امروز هرکس به نفع کشور تلاش کند جهاد کرده است.
در ادامه اين مراسم دكتر نمكي معاون اجرايي سپاه پاسداران امام حسن مجتبي(ع)   ضمن تقدير تشكر از مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز و به پیشینه موضوع کلینیک در استان اشاره کرد و گفت: اقیانوس بیکران بسیج، بسیج را ظرفیتی بزرگ  از دانش،تجربه و انرژی و اخلاص برشمرد که می توان با بکارگیری آن  در رفع مشکلات موجود بهره برد.
معاون اجرايي سپاه پاسداران امام حسن مجتبي (ع) تصريح كرد: اگر زحمات زحمتکشان انقلاب در عرصه ها و زمان های مختلف رافراموش کردیم، باید منتظر از بین رفتن دستاورد ها و ارزش های زیادی باشیم.
وي افزود: تفکر احداث کلینیک تخصصی صنعت از سال ها پیش مطرح بود، ولی امروز به برکت بسیج این امر سازنده شکل گرفته است كه  البته مشکلات موجود درصنعت اجازه حضور پرقدرت این کلینیک در عرصه اقتصاد را نمی دهد و لی بدون شک عزم راسخ جهادی و متعهد بسیجی بر این مشکلات غلبه خواهد کرد.
نمكي افزود:از اولويت هاي اول اين كلينيك شناسایی واحداهای صنعتی ، عارضه یابی ،مشاوره و آموزش و کمک به توسعه بازار است.

وي با اشاره به تعطیلی تعدادی از واحدهای صنعتی استان گفت: عمده مشکلاتی که صنعت با آن مواجه است ناشی از عدم مدیریت صحیح و کارآمد، نداشتن تکنولوژی روز تولید، عدم دسترسی به منابع مالی و همچنین رکود حاکم بر بازار است.
   1396/8/30 08:17    تعداد بازدید :  163

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 163
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )