راهبرد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز رونق تولید و اشتغال است


جلسه ستاد تسهیل  و رفع موانع  واحدهای تولیدی و شهرکهای صنعتی با حضور استاندار و اعضاي كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد امروز چهارشنبه اول آذر ماه 96 در شركت فرهيختگان زرنام استان البرز برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز دكتر نجفي استاندار البرز با تاکید بر ضرورت برطرف شدن مشکلات و معضلات بخش صنعت  استان اظهار داشت: تشکیل این ستاد میتواند تاثیر مستقیم در وضعیت صنعت  استان داشته باشد و معضلات این بخش را با سرعت بیشتری مرتفع کند.
وي با بيان اينكه  حضور تمامی مسئولان مربوطه را موجب تسریع در روند فعالیتهای این ستاد عنوان کرد و افزود: این ستاد سعی میکند با سرعت و دقت بیشتری به بررسی مشکلات بر سر راه صنعتگران در دستگاههای مختلف بپردازد و آنها را برطرف کند ومشکلات اداری و اجرایی فعالیتهای صنعتگران با حضور مسئولین مرتبط استانی بررسی میشود.
 نجفي خاطرنشان کرد: تصمیماتی که در این ستاد اتخاذ میشود نیازی به انتظار متقاضیان برای ابلاغ به دستگاهها ندارد و دستگاههای مربوطه موظفند هرچه سریعتر مصوبات ستاد را اجرایی کرده و پاسخگوی متقاضیان باشند
وي افزود: برنامه اصلی این ستاد در سالجاری حضور میدانی در کارخانه ها و مراکز تولیدی با رویکرد احصاء مسائل و ارائه راهکارهای لازم جهت برون رفت از رکود صنایع است.

 
   1396/9/1 15:56    تعداد بازدید :  87

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 87
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )