دبیر خانه اقتصاد مقاومتی مظهر تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب

 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي الرز اظهار داشت: شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز همسو با شعار "" اقتصاد مقاومتی-تولید و اشتغال"" اقدام به فعالسازی دبیرخانه اقتصاد مقاومتی نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز؛ دبیر خانه اقتصاد مقاومتی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با عضویت کلیه معاونین و مدیران شرکت از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه با برگزاری ۲۰ جلسه و تصویب صورتجلسات اجرایی، گام های موثری جهت تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی برداشت.
 وي افزود: از جمله این برنامه ها بازدید از بیش از ۱۱۰۰ طرح صنعتی با صرف بیش از ۵۵۰۰ نفر ساعت کار کارشناسی می باشد.
 شاهمرادي خاطرنشان كرد: همچنین با انجام این بازدید ها مشکلات و موانع پیش روی طرح های صنعتی که در واقع مانعی در برابر ایجاد اشتغال می باشند، شناسایی و با انجام مکاتبات درون سازمانی و برون سازمانی در پی رفع مشکلات طرح های صنعتی می باشد.
جهانگير شاهمرادي تصريح كرد: یکی از مقاصد اصلی مکاتبات دبیرخانه اقتصاد مقاومتی بانک های متملک بوده که در شهرکهای صنعتی استان بیش از ۱۴۰ طرح و واحد صنعتی در تملک بانک می باشد؛ و با آزاد سازی این تعداد طرح و واحد صنعتی و واگذاری به سرمایه گذاران جدید می توان امیدوار بود تعداد .... شغل در زمان بسیار کوتاه در سطح شهرکهای صنعتی استان ایجاد گردد.

 
   1396/9/1 16:02    تعداد بازدید :  132

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 132
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )