برگزاری نشست روشنگری به مناسبت هفته بسیج در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز اظهارداشت: اخلاق و روحیه بسیجی باید سرمشق همه فعالیت ها در جامعه باشد
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز  جهانگیر شاهمرادی در نشست روشنگری که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، تصریح کرد: کشور ما پتانسیل های فراوانی در زمینه های علمی دارد که نمونه های بارز آن، شهدای هسته ای کشور هستند اشاره کرد.
وی اقتصاد مقاومتی را یکی از چالش های مهم جامعه دانست و اظهارداشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به این مقوله و نیز عملی کردن آن باید همه آحاد جامعه به ویژه فعالان بحث تولید و صنعت، بسیجی وار این هدف متعالی را عملیاتی سازند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، انقلاب اسلامی را ثمره خون پاک شهدا دانست و گفت: اگر در حال حاضر ایران اسلامی یک قدرت جهانی محسوب می شود و در کشورمان امنیت مثال زدنی برقرار است همگی مرهون جانفشانی های بسیجیان و شهدای گرانقدر است
شاهمرادی در پایان سخنان خود ضمن تاکید بر اخلاق محوری در همه کارها گفت: امیدوارم همه ما با سرلوحه قرار دادن شهدا، راه آنان را در سنگرهای مختلف از جمله سنگر تولید و صنعت ادامه دهیم و بتوانیم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی گامهای موثری را برداریم.
در ادامه این مراسم سرهنگ علیزاده فرماندهی بسیج ادارات استانداری البرز ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج امتداد و ادامه نهضت عاشورای حسینی است و همواره با مهار توطئه های دشمنان آنها را مایوس کرده است.
علیزاده  ادامه داد: اگر در جنگ تحمیلی خاکریزهای ما در خرمشهر و اهواز بود، اکنون در 2هزار کیلومتر خارج از مرزهای کشورمان قرار دارد.
وی با اشاره به دستاوردهای علمی و فنی کشور اظهار داشت: جبهه و هشت سال جنگ تحمیلی متخصصانی را پرورش داده است که هیچ دانشگاهی نمی تواند چنین اشخاصی را تربیت و پرورش دهد.
درپایان تعدادی از بسیجیان فعال شرکت شهرکهای صنعتی البرز لوح تقدیر دریافت نمودند
   1396/9/7 09:32    تعداد بازدید :  96

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 96
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )