برگزاری جلسات کمیته پایش البرز در راستای برنامه های سازمان صنایع کوچک

جهانگیر شاهمرادی با اشاره به اینکه برگزاری جلسات کمیته پایش در راستای برنامه های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران انجام می شود، اظهار کرد: حمایت حداکثری از صنایع و کمک به راه اندازی واحد های راکد و نیز بهبود شرایط کسب و کار از دستاوردهای این جلسات خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز وی با بیان اینکه در سال جاری تعامل حداکثری با صنعتگران و پیگیری جدی توسعه و تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی از راهبردهای مهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است، افزود:‌با برگزاری مستمر این جلسات، علاوه بر ساماندهی وضعیت زمین‌های واگذار شده بلاتکلیف شهرک‌های صنعتی، وضعیت طرح‌های نیمه تمام نیز بررسی می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز خاطرنشان کرد: با تشکیل کارگروه پایش طرح های راکد و رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی امید است بتوانیم در سال جاری تعداد واحدهای صنعتی تعطیل را کاهش دهیم.
وی با تاکید بر شناسایی تمامی طرح های نیمه تمام راکد در شهرک های صنعتی استان البرز افزود: پایش این طرح ها در جهت فعال کردن یا پیشگیری از ارجاع به مراجع قضایی در دستور کار قرار گرفته است.
شاهمرادی خاطرنشان کرد: درهمین راستا در نیمه نخست سال ۹۶ تعداد ۲۷ پرونده در کمیته پایش قراردادهایی راکد مورد بررسی قرار گرفت.

 
   1396/9/8 09:10    تعداد بازدید :  77

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 77
4.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )