بازدید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از واحدهای شهرک صنعتی اشتهارد
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از واحدهای صنعتی موجود در شهرک صنعتی اشتهارد در جهت افزایش تولید و پیگیری مشکلات صنعتگران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: مساله محوری جوانان و اشتغال در استان باید کارآفرینی باشد.
جهانگير شاهمرادي در اين بازدي افزود: یک سوم جمعیت استان را جوانان تشکیل می دهند و بدون شک توجه به جوانان و کارآفرینان و استفاده از ظرفیت، توانایی و ایده های آنها در جهت اشتغال و توسعه صنعتی زمینه پیشرفت استان را فراهم می کند.
وی اظهار کرد: خوشبختانه با سیاستهای کلی برنامه های ششم ابلاغی از طرف مقام معظم رهبری بر محور بودن اقتصاد مقاومتی و رشد اقتصادی شتابان و پایدار و اشتغالزا منبع امید و توجه است
جهانگیر شاهمرادی در راستای رفع مشکلات صاحبان صنایع و اطلاع از وضعیت موجود واحدهای صنعتی، از ۴ واحد مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد بازدید به عمل آورد.
شرکت اوژن تولید کننده مواد بهداشتی آرایشی با اشتغالزایی برای ۲۰۰ نفر، از واحدهایی بود که امروز مورد بازدید قرار گرفت، عدم استفاده از تسهیلات بانکی و صادرات بالای محصولات، از نکات قابل توجه این شرکت به شمار می رفت.
 ایران نسترن، تولید کننده انواع اسپری و قوطی اسپری اشتغالزایی 200 نفره در 5 واحد صنعتی مجزا در این شهرک از دیگر واحدهایی بود که توسط شاهمرادی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز بازدید شد. این واحد نیز محصولات خود را به کشورهای منطقه صادر می کند.
شرکت پاک آریادیزل مونتاژ کِشنده های رنو است که با استانداردهای روز جهان و با همکاری فرانسه، به عنوان تنها شرکت همکار با کمپانی رنو در کشور محسوب می شود که نخستین تولیدات خود را در هفته آینده روانه بازار خواهد کرد.
شرکت تولیدی آلیاژ سازان نیز از واحدهای صنعتی است که به زودی راه اندازی می شود و با بهره برداری از هر 3 فاز، 1500 نفر اشتغالزایی در استان ایجاد می شود. این شرکت تولید کننده کنسانتره مس و کاتود مس است.

 
   1396/9/18 08:34    تعداد بازدید :  240

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 240
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )