اقدام شرکت شهرک های صنعتی استان البرز برای برگزاری دوره های HSEEدر واحدهای صنعتی


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری دوره های آموزشی HSEE برای واحدهای صنعتی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی البرز، جهانگير شاهمرادي گفت: از ابتدای سال تاکنون 10 عنوان دوره آموزشی برای بیش از900نفر از شاغلین واحدهای صنعتی با موضوعات مرتبطHSEE  برگزار گردیده است.
وی ادامه داد: دوره های آموزشی در حوزه های محیط زیست, سلامت شغلی و محیط کار, SAVE انرژی و صنایع انرژی بر و ایمنی و بهداشت برگزار شده است.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز اظهارداشت: در این دوره های آموزشی سرفصل های مختلفی از قبیل آشنایی با برنامه و روش های حفاظت تنفسی، اصول انتخاب و مبانی تدوین زمانبندی، معرفی نرم افزار، موارد خاص و پیاده سازی سیستمHSEE ارائه شد.
وی تأکیدکرد: این دوره های آموزشی به منظور آشنایی با حوادث مختلف و اثرات ناشی از آن و همچنین آشنایی بیشتر برای پرسنل واحدهای صنعتی و تولیدی برگزار شد.
جهانگير شاهمرادي عنوان کرد: برای رسیدن به توسعه صنعتی باید آموزش را به صورت علمی و عملی به واحدهای صنعتی و تولیدی آموزش و مشاوره دهیم، آموزش نیروهای انسانی به عنوان یکی از مهمترین عامل های پیشرفت در صنایع است.
وی با توجه به سیاست های حمایتی سازمان خاطرنشان کرد: باید به واحدهای صنعتی و تولیدی راهکارهای مناسب را ارائه دهیم تا در بحث آموزش به نیروهای خود جدی و کاربردی عمل نمایند تا شاهد بیش از پیش رونق اقتصادی در صنعت استان باشیم.
   1396/10/5 09:54    تعداد بازدید :  70

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 70
8/10 (تعداد آرا 1 نفر )