برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با حوادث محیطی در محل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

جهانگیر شاهمرادی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت :  آگاهی و آشنایی با حوادث محیطی و نحوه تقابل با آن جهت کاهش خسارت های احتمالی و تلفات جانی برای تمامی آحاد جامعه امری ضروری است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز شاهمرادی در این خصوص افزود:با توجه به اینکه وقوع زلزله در کشور بواسطه وجود گسل های لرزه خیز، امری طبیعی است و بدلیل اینکه زمان و شدت زمین لرزه غیر قابل پیش بینی می باشد   لذا می بایستی با آموزش مهارت های مواجهه با آن، آمادگی لازم جهت کاستن از میزان خسارت را کاهش داد.
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گفت: در این راستا در اولین فرصت بر آن شدیم که با برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با شیوه های مواجهه با وقوع حوادث محیطی؛ مهارت همکاران این شرکت را در این خصوص افزایش دهیم.
شاهمرادی تصريح كرد: در این کارگاه آموزشی که با حضور اکثریت همکاران شرکت و همچنین تعدادی از مراجعین صنعتگر برگزار شد، مواردی همچون نحوه پناه گیری امن، خروج اضطراری و مقدماتی در خصوص کمک رسانی به نجات یافتگان حوادث محیطی آموزش داده شد.
وی گفت: برگزاری کارگاه آموزشی امداد و نجات و اتفاء حریق نیز بعنوان دیگر دوره های آموزشی جهت ارتقای مهارت های فردی همکاران شرکت در هفته آتی برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است که این کارگاه های آموزشی بر اساس تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز و جمعیت هلال احمر استان  توسط اساتید جمعیت در محل شرکت برگزار می شود.

 
   1396/10/9 08:37    تعداد بازدید :  67

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 67
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )