ایجاد نواحی صنعتی روستایی در دستور کار وزارت صنعت


معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور گفت: ایجاد نواحی صنعتی روستایی و استفاده از انرژی‌‌های تجدیدپذیر در دستور کار  ما قرار دارد

 به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز فتحعلی محمدزاده معاون فني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در دومین گروهمایی معاونین فنی شرکتهای استانی شهرکهای صنعتی کل کشور که در پژوهشگاه مواد و انرژی مشکین دشت کرج برگزار شد، اظهار داشت: باید با توجه به وضعیت کشور در بخش اقتصاد و اشتغال حرکتی جهادی انجام شود.
وی افزود: ایجاد نواحی صنعتی روستایی و استفاده از انرژی‌‌های تجدیدپذیر در دستور کار  ما قرار دارد
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور به تغییر آب و هوای کشور در سالهای آینده اشاره  کرد و گفت:  ارتقای مبلمان شهرک‌های صنعتی و مدیریت مصرف آب از جمله اقدامات انجام شده است که در این بخش تفاهم‌نامه‌های خوبی منعقد شده است.
محمدزاده با اعلام اینکه مکان‌یابی و جانمایی شهرک‌های صنعتی جدید از جمله مسائل مهم در پدافند غیرعامل محسوب می‌شود، بیان کرد: بهره‌مندی از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان در زمینه‌های مختلف سبب پیشرفت در عرصه اقتصادی می‌شود.
محمدزاده با تاکید بر اینکه ضوابط ساخت و ساز در شهرک‌های صنعتی در کشور در حال بررسی است، عنوان کرد: مشکل پایان کار 848  واحد صنعتی در کشور تا پایان آذرماه سال جاری برطرف شده است.
وی ادامه داد: باید با توجه به شرایط کشور و مسئولیتی که داریم به بحث اشتغال توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

 
   1396/10/24 07:08    تعداد بازدید :  47

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 47
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )