بازدید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز ازچند واحد تولیدی


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز به همراه معاون فني از چند واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی نظرآباد بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی البرز ، جهانگير شاهمرادي در حاشیه بازدید از واحدتوليدي آباطعم پرشين بر ضرورت رعایت اصول ساخت و ساز و ايميني در ساخت واحدهای صنعتی تاکیدکرد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرزگفت: کلیه واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها ی صنعتی به بایستی کلیه اصول ایمنی و مسائل زیست محیطی را رعایت کنند.
جهانگیر شاهمرادی اظهار داشت: یکی از اساسی ترین نیازهای واحدهای صنعتی به ویژه واحدهای سوختی رعایت اصول ایمنی برای پیشگیری از بروز حوادث و بخصوص اتش سوزی در واحد صنعتی است.
شاهمرادی با اشاره به برخی از حوادث رخ داده در شهرکهای صنعتی در سالهای گذشته بیان داشت: واحدهای صنعتی در برابر بروز حادثه و حریق بسیار آسیب پذیر هستند و لازم است قبل از هرگونه فعالیت تولیدی نسبت به تامین تجهیزات ایمنی و اطفاء حریق و ایمنی سازی واحد صنعتی بر اساس اصول دقیق و استاندارد و نیز آموزش نیروهای اسنانی و اجرای برنامه های اموزشی اقدام کنند.
وی گفت: آتش سوزی و حریق در یک واحد صنعتی علاوه بر خسارات مالی و جانی که برای آن واحد در پی دارد مشکلات عدیده ای را نیز برای استان بوجود می آورد که امیدواریم با نظارات بیشتر دستگاه های مسئول از بروز چنین حوادثی در صنایع جلوگیری نماییم.

 
   1396/11/2 08:06    تعداد بازدید :  72

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 72
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )