مودیان مالیاتی استان البرز از پرداخت جریمه دیر کرد معاف می شوند.


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز درچهل و نهمین نشست شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت که در اتاق بازرگانی البرز برگزار شد، افزود: مودیان مالیاتی فقط می توانند اصل هزینه مالیاتی خود را پرداخت کنند و از پرداخت هزینه اضافی معاف هستند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز
جهانگير شاهمرادي خاطرنشان کرد: مبحث بخشودگی جرائم مالیاتی در صورت پرداخت بدهی مودیان در برخی استان‌ها مطرح‌شده تا با پرداخت بدهی مالیاتی جرائم استان بخشیده شود لذا این مهم در البرز با تصمیم استاندار البرز قابل انجام است.
وی با بیان اینکه موضوعات ملی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی ایران با حضور وزیر اقتصاد و دارایی مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار داشت: دولت موظف است حداکثر در مدت زمات 30 روز در هیات وزیران مصوبات را مورد بررسی قرار دهد.
شاهمرادي با اشاره به مشکلات برخی کارفرمایان گفت: در قانون تامین اجتماعی موضوعی با عنوان حسابرسی وجود ندارد و کارفرما باید صورت مزد کارکنان خود را به سازمان تامین اجتماعی تحویل دهد.
وی افزود: قانون مهلت 6 ماهه برای کارفرمایان در نظر گرفته تا صورت مزدها را بررسی کند و در صورت مغایرت از کارگاه ها بازدید شود.
عملیاتی شدن شعار تعامل دانشگاه و صنعت مسیر اقتصاد مقاومتی را هموار می کند
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از هموار شدن مسیر اقتصاد مقاومتی را مستلزم عملیاتی شدن شعار زیبای تعامل صنعت و دانشگاه به معنای کامل کلمه  عنوان کرد.   
شاهمرادي گفت : باید از عمق جان این حقیقت مسلم را باور کنیم که با استفاده از نظرات ، دیدگاه ها ، ایده ها و طرح های اساتید ، دانش پژوهان و اندیشمندان با استعداد و نخبه کشورمان می توانیم به تدریج حتی بدون وابستگی به سایر کشورها به تکنولوژی نوین دست یابیم .
وی افزود: تنها در این صورت است که قادر خوهیم بود  در بازار رقابت بین المللی حرف برای گفتن داشته باشیم
وی  با اشاره به برپایی نمایشگاه توانمندی هی تولید، صنعتی و خدماتی استان البرز كه با همكاري اتاق بازرگاني البرز صورت گرفته گفت:محصولات عرضه شده در این نمایشگاه را بسیار مرغوب و مطابق با استانداردهای تعیین شده است.
شاهمرادي افزود: البرز در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی و دامپروری یکی از استان های بسیار توانمند کشور محسوب شده و محصولات تولیدی این خطه علاوه بر تامین نیاز داخلی بعضا راهی بازار صادرات می شود.
وی افزود: سایت تجارت الکترونیکی اتاق بازرگانی استان البرز نیز با هدف سهولت در معرفی و عرضه محصولات تولیدی کارخانجات استان راه اندازی شد.
شاهمرادی گفت: فعالان اقتصادی می توانند با مراجعه به پورتال اتاق بازرگانی استان هرکدام یک صفحه از این سایت را برای معرفی و عرضه محصولات تولیدی واحدهایشان اختصاص دهند.
   1396/11/16 14:35    تعداد بازدید :  67

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 67
3.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )