ایجاد شرایط مطلوب برای ورود سرمایه گذاران به استان البرز


استاندار البرز با اشاره به ضرورت سرمایه گذاری ها برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی گفت: برای ورود سرمایه گذاران به استان باید شرایط مطلوب شود.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، محمدعلی نجفی در شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،اظهار کرد: نباید برای صدور مجوزهای سرمایه گذاری در بخش خصوصی، موانع اداری متعدد ایجاد شود .
وی با اشاره به اینکه اقدامات شایان توجهی در حوزه رفع موانع تولید صورت گرفته، افزود: طی چند ماه اینده فرصت مناسب برای جذب سرمایه گذاری های جدید در البرز فراهم خواهد شد.
استاندار البرز با بیان اینکه خوشبختانه فضای استقبال از سرمایه گذاران جدید بخش خصوصی توسط هیات دولت برای البرز فراهم شده است، به ظرفیت های صنعتی، علمی و کشاورزی در استان البرز اشاره کرد و گفت: درصدد هستیم استان البرز را از تمامی حاشیه ها دور سازیم.
نجفی با تاکید بر اینکه متاسفانه عده ای در استان به دنبال حاشیه و حاشیه سازی هستند، تصریح کرد: باید بستری فراهم کرد تا بخش خصوصی با اعتماد، اطمینان و آرامش کار خود را شروع کند.
وی با بیان اینکه بدون شک مردم حق اعتراض دارند و باید این اعتراض ها و مطالبات مردمی توسط مسئولان شنیده شود، ادامه داد: بایستی درب اتاق مسئولان برای مردم در سطوح مختلف باز باشد.
نجفی همچنین حمایت از تولید و اشتغال پایدارضروری دانست و خاطرنشان کرد: بخشودگی جرایم مالیاتی در صورت پرداخت بدهی های مالیاتی مودیان در البرز به واسطه تفویض اختیارات به استان مصوب شده است.
البرز بیش از 3 هزارو 500 واحد تولیدی و صنعتی فعال دارد.

 
   1396/11/16 14:36    تعداد بازدید :  52

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 52
4.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )