کارگروه ویژه بازفعالسازی طرح و واحد های صنعتی در تملک بانک استان البرز تشکیل شد.


جهانگیر شاهمرادی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و اشتغال، این شرکت اقدام به شناسایی طرح و واحد های صنعتی در تملک بانک نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، شاهمرادي افزود: در این راستا تعداد ۱۵۴ طرح و واحد صنعتی بدهکار که در تملک بانک های عامل در آمده اند شناسایی گردید.
وی افزود: جهت تعیین تکلیف و با هدف بازفعالسازی املاک صنعتی در تملک بانک کارگروه ویژه بازفعالسازی طرح و واحد های صنعتی در تملک بانک تشکیل شد.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت : با توجه به تفکیک منطقه غرب استان تهران و شکل گیری استان البرز تعدادی از بانک های متملک املاک صنعتی استان البرز هم اکنون در استان تهران قرار گرفته اند که این امر فرایند تعیین تکلیف این املاک را طولانی نموده است.
شاهمرادي خاطرنشان كرد: با تشکیل کار گروه مذکور و عضویت رئیس خانه صنعت و معدن استان بعنوان نماینده بخش خصوصی و برگزاری جلسات مدون با مدیران شعب استانی بانک های عامل، در پی آن هستیم که با جدیت فرایند اقاله و یا مزایده املاک صنعتی را تسریع ببخشیم.
شاهمرادی در ادامه گفت: با مشارکت مدیران شعب استانی بانک های عامل و  اجرای موفق این طرح، بازفعالسازی املاک صنعتی غیر فعال، جذب سرمایه گذاران جدید در استان و خلق فرصت های شغلی جدید در کوتاهترین زمان ممکن  از دستاورد های آن در سال اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال خواهد بود‌.

 
   1396/11/23 13:32    تعداد بازدید :  42

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 42
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )