مراسم تکریم مدیر عامل و معارفه سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز برگزار شد

با حضور معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران  مراسم تكريم و معارفه سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرزبرگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،
 مراسم تكريم  مديرعامل شركت شهركت شهركهاي صنعتي و معارفه سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز بعدازظهر روز يكشنبه 6 خرداد ماه 97 با حضور معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران ،زارعي عضو هيئت مديره شركت و كاركنان شركت شهركهاي صنعتي استان در سالن جلسات شركت برگزار شد.
در این مراسم جهانگير شاهمرادي مدیرعامل سابق شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرزتكريم و محمد امين بزاز پور ي فرشي به سمت سرپرست شركت شهركهاي صنعتي استان البرز معرفي شد.
معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران  در این مراسم با تاکید بر کمک سازمان صنایع کوچک به صنعت کشور اظهار کرد: طرح‌های نیمه تمام و احیای واحدهای تعطیل شده از اولویت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی است.
محمد علي عزيز محمدي معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران   در اين مراسم محمد امين بزاز پور فرشي را مدیری توانمند و آشنا به مدیریت شهرک‌های صنعتی معرفی و ابراز امیدواری کرد که اقدامات شایسته صورت‌گرفته در زمان مدیریت عامل سابق با گام‌های استوارتر پیگیری شوند.
در این مراسم همچنین جهانگير شاهمرادي ـ مدیرعامل سابق شرکت شهرک‌های صنعتی البرز ـ توفیقات حاصل شده را در اثر توکل به خدا و خدمت به نظام، برنامه‌ریزی کارشناسی و علمی و نیز همدلی و همکاری تمامی کارکنان شرکت برشمرد و برای سرپرست شركت شهركهاي صنعتي استان در ادامه این راه آرزوی توفیق نمود.
محمد امين بزاز پوري فرشي سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی البرز ضمن تقدير و تشكر از زحمات ارزنده دكتر جهانگير شاهمرادي ، تأکید تلاش در جهت رفع مشکلات صنایع این مهم را با یاری خداوند و حمایت مسئولان فرادست در سایه برنامه‌ریزی و مطالعه عمیق دست‌یافتنی خواند.
وی ادامه داد: حمایت از صنایع کوچک استان  از اولویت های مهم این شرکت بوده البته با توجه به اینکه این صنایع متولیانی همچون سازمان صنعت معدن و تجارت و جهادکشاورزی داشته باید وحدت رویه در این امر بوجود آید.
وی بیان داشت: رسیدگی به واحدهای راکد و واحدهای در حال فعالیت با ظرفیت پائین از اولویت دیگر برنامه های پیش رو بوده که نیاز به بررسی دقیق موضوع و اقدام به موقع نیز دارد.
در پایان این مراسم، با اهداء لوح یادبود و تقدیرنامه معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و لوح سپاس کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، از زحمات جهانگير شاهمرادي تقدیر و تشکر به‌عمل آمد.


   1397/3/7 08:40    تعداد بازدید :  122

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 122
8/10 (تعداد آرا 2 نفر )