پیام تبریک سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز به مناسبت هفته محیط زیست

پیام تبریک سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز به مناسبت هفته محیط زیست

سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در پيامي فرارسيدن هفته محيط زيست را به همه تلاشگران و حاميان محيط زيست تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومی شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛ محمد امين بزاز پوري فرشي در پیامی فرارسیدن  روز جهانی محیط زیست و آغاز هفته محیط زیست را به همه تلاشگران، دوستداران و حامیان محیط زیست استان  تبریک گفت.
متن پیام بدين شرح است:
بسمه تعالی
بررسی قرآن و روایات اسلامی نشان می دهد؛ دین مبین اسلام همواره به محیط زیست به مثابه ظرف حیات و تکامل انسان اهمیت داده است. اسلام برای مسئولیت انسان در برابر محیط زیست اهمیت بسیاری قائل شده و طبیعت را امانت خداوند در دست انسان می داند و به همین علت برای طبیعت حقوقی در نظر گرفته و انسان را مکلف به ادای آن حقوق می کند.
همه ما انسان ها بدون شک برای نیل به اهدافمان همچون ادامه زندگی مطلوب به مسائل بارز و مهمی نیازمندیم که زندگانی ما را تحت الشعاع خود قرار می دهد و در فرآیند تغذیه روح و روان ما موثر است .آرزوی داشتن محیط زیستی سالم  و عاری از هرگونه آلودگی و تخریب و طبیعتی مناسب برای انسان ها و دیگر موجودات، عزمی جدی در جهت حفظ ، نگهداری و بهره‌برداری صحیح از مواهب و منابع زیبای زمین را می طلبد که این مهم وظیفه همگانی مردم و مسئولین است.
اینجانب فرارسیدن  16 خرداد ماه روز جهانی محیط زیست و آغاز هفته محیط زیست را به همه تلاشگران، دوستداران و حامیان محیط زیست سراسر کشور تبریک عرض نموده، امیدوارم با اتحاد و همدلی همگان برای داشتن « محيط زيستي سالم» گام برداریم.


   1397/3/13 14:01    تعداد بازدید :  48

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 48
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )