پیگیری افزایش تولید 95 واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان البرز در سال 97

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با اشاره به ایجاد اشتغال ضربتی از برنامه ریزی های اين شركت جهت افزایش ظرفیت 95 واحد صنعتی در سال جاري خبرداد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز
شاهمرادي گفت: اگر بتوانیم  اين حدود  صنایعی را که با ظرفیت پایین فعالیت می کنند به ظرفیت کامل برسانیم قطعا اشتغال مستقیم و غیر مستقیم را به حدي قابل توجه افزایش خواهیم داد.
وي خاطر نشان کرد: امکانات و تسهیلات خوبی در اختیار داریم لذا با همراهي و همدلي مسؤلين استان  در آينده نزديك در حوزه صنعت و ايجاد اشتغال در استان تحولاتی خوبي اتفاق خواهد افتاد.
شاهمرادي اظهار امیدواری کرد با بسته های رونق تولید که توسط دولت تدبیر و امید ارائه می گردد و با برنامه ریزهای مدون و کار و تلاش زیاد بتوان در جهت شکوفایی صنایع استان و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و طبق منویات مقام معظم رهبری در راستای استفاده از كالاي ايراني قدم های موثری را برداریم.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز عنوان کرد: شناسایی و حل مشکلات واحد های صنعتی این استان در سال گذشته نقش مهمی در افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی این استان داشته است.
وی تاکید کرد: بخش صنعت یکی از مهمترین بخش های مورد توجه دولت است که به دنبال توسعه آن در استان هستیم.

 وی بیان کرد: مدیریت جهادی و انگیزه های کار جهادی در شركت شهركهاي صنعتي استان حاكم هست و اگر با هم در زمینه ایجاد انگیزه برای تولید کالای ایرانی کار کنیم طی سالهای آینده شاهد به وجود آمدن برندهای  جديدي از صنایع داخلی استان  خواهیم بود و ما نیز در حال مدل سازی و برنامه ریزی در این زمینه هستیم.
شاهمرادي در ادامه ایجاد تعامل منطقی بین مردم و مسوولین را باعث حل بسیاری از مشکلات و مسایل استان دانست و تصریح کرد :  همه مسئولان تلاش دارند که دو موضوع اساسی معیشت و بیکاری را در استان را حل کنند.

   1397/1/26 18:52    تعداد بازدید :  36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 36
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )