افزایش ظرفیت تولید با هدف ایجاد اشتغال یک ضرورت در واحدهای تولیدی استان البرز است

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی البرز روز چهارشنبه 29 خرداد به همراه  گنج بخش مشاور رسانه اي مدير عامل سازمان صنايع كوچك  در بازديد از شهرك صنعتي اشتهارد گفت: یکی از مشکلات اصلی واحدهای صنعتی کمبود نقدینگی است اما اولویت نهادهای مرتبط با حوزه سرمایه گذاری، باید کمک به افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی با هدف ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی بعنوان مسائل مهم کشور باشد.
" فرشي " در بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد  و واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک اظهار کرد: حمایت از تولید داخلی مستلزم رعایت اصل مهمی تحت عنوان کیفیت توسط تولید کنندگان است زیرا این کیفیت است که در کنار کاهش قیمت تمام شده می تواند سود صنعت گر را در قالب در اختیار گرفتن سهم بیشتری از بازار فروش برای او تضمین کند.
محمد امين بزازي پور فرشي تأکید کرد: بدون شک نیاز فعلی واحدهای صنعتی استان افزایش ظرفیت تولید است و البته باید رابطه ای منطقی بین تولید و تقاضا قرار داشته باشد اما واحدی که جایگاه خود را در بازار تقاضا یافته است در صورت افزایش ظرفیت تولید می تواند اشتغال زایی و سرمایه گذاری بیشتری در استان ایجاد نماید.
 فرشي سرپرست شركت شهركهاي صنعتي البرزخاطر نشان كرد: اين شركت نيز در سال جاري اهتمام لازم را براي شناسايي مشكلات موجود در صنايع و رفع آنها در حيطه وظيفه و يا انتقال مشكلات به مراجع ذيربط و فرا استاني به كار بسته است.
وی طی بازدید از چند  واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد در ادامه از پروژههاي عمراني شهرک صنعتی  اشتهارد، بازدید بعمل آورد

   1397/3/31 08:50    تعداد بازدید :  23

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 23
9/10 (تعداد آرا 1 نفر )