نوسازی و بازسازی واحد‌های صنعتی در اولویت کاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز
مشاور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بیان کرد: ۹۲ درصد صنایع کشور را صنایع کوچک و متوسط تشکیل می‌دهند که مسئولیت حمایت، نظارت و برنامه ریزی برای آن‌ها بر عهده این سازمان است.
گنج بخش گفت:: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نیز اقدامات خودش را برای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی از دی ماه سال گذشته با برگزاری کارگروه تخصصی برای ایجاد یک بسیج همگانی در کشور به منظور حمایت از کالای ایرانی آغاز کرد.
وی ادامه داد: اهداف این کارگروه در اوایل اسفند سال گذشته آغاز بکار کمپین 'بیاییم چرخه را بچرخانیم' با هدف حمایت از کالای ایرانی بود که در سال  جاري نیز با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.
وی تصریح کرد: روان سازی فروش محصولات و توسعه فعالیت واحد‌های تولیدی برای حرکت بهتر چرخه صنعت از مهمترین اهداف راه اندازی این کمپین است.
مشاور مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: خیلی‌ها حمایت از کالای ایرانی را فقط مختص به خرید این کالا‌ها می‌دانند در صورتی که تسهیل کردن کار تولید کننده و رفع موانع برای عرضه محصولات تولیدی را نباید فراموش کرد.
گنج بخش تاکید کرد: ایجاد آرامش برای تولید کننده که بتوانند با خیال راحت محصولات خود را به دست مردم برساند از دیگر اقدامات در مسیر حمایت از کالای ایرانی تلقی می‌شود.
وی افزود: در حمایت از کالای ایرانی باید در مسیر پرداخت تسهیلات بانکی، رفع موانع گمرکی و مشکلات بازار تلاش شود که مجموعه این اقدامات در کنار تبلیغات و برندسازی موثر است.
وی گفت: سال ۹۶ بیشترین میزان واگذاری زمین به واحد‌های تولیدی را در شهرک‌های صنعتی کشور در مقایسه با سال‌های قبل‌تر داشتیم.

   1397/3/31 08:52    تعداد بازدید :  17

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 17
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )