برگزاری دوره های آموزشی در شرکت شهرکهای صنعتی البرز در سال 96

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: شرط رشد و بقاء بنگاههای اقتصادی-صنعتی برگزاری دوره های آموزشی و بکارگیری فناوری جدید است.
جهانگير شاهمرادي با بیان این مطلب افزود:در سال 96 296دوره آموزشی برای مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی، کارآفرینان و سرمایه گذاران مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان در سه حوزه مدیریتی، کارآفرینی و مهارتی آموزشهای لازم داده شد.
وی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را تامین نیازهای آموزشی ضروری واحدهای صنعتی و کارکنان آنها، آشنایی با مفاهیم جدید آموزشی درصنایع، ارتقاء شاخص های توسعه، افزایش بهره وری، برنامه ریزی جهت راه اندازی کسب و کاری موفق و توسعه کارآفرینی عنوان کرد.
شاهمرادي گفت: از دیگر اهداف برگزاری دوره های آموزشی میتوان به ارتقاء کیفیت محصولات به منظور جلب رضایت مشتری کسب سهم بیشتر بازار،انتقال تخصصهای موردنیاز صنایع و کسب مهارتها و تمهیدات موردنیاز برای پیوستن به بازارهای جهانی اشاره کرد.
وی تاکید کرد: تعداد 6409 نفر آموزش به صورت رایگان و با هزینه این شرکت در تمامی شهرکهای و نواحی صنعتی استان انجام شده است.
شاهمرادي با اشاره به برگزاری تورهای صنعتی جهت آشنایی مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی با تکنولوژیهای روز و شناخت و ایجاد زمینه همکاری با سایر مجموعه های صنعتی و تولیدی استان و کشور بیان داشت، در سالجاری 12 تور صنعتی بازدید در سطح استانی و کشوری برگزارخواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزهمچنین با اشاره به حمایت شرکت از پایان نامه های دانشجویی گفت: در سالجاری از2عنوان پایان نامه دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد با انعقاد قرارداد همکاری، حمایت های لازم صورت خواهد گرفت كه در ضمن در سال گذشته هم به اين ميزان اشاره داشتند.

   1397/1/27 11:24    تعداد بازدید :  1159

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1159
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )