پیام تبریک محمد امین بزازی پور فرشی سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه

بسمه تعالي
 پيام تبريك محمد امين بزازي پور فرشي سرپرست شركت شهركهاي صنعتي استان البرز به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضائيه
متن پيام
هفتم تیر ماه یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردانی چون سید و شهید والا مقام دکتر بهشتی و 72 تن از یاران  انقلابی ایشان است که خالصانه سعی و تلاش خود را در جهت اعتلای اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به کار بستند و پاداشی جز رسیدن به فیض شهادت در راه معبود برایشان ارزشمند نبود.
فرارسیدن هفتم تیر ماه و هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم، تا سعی و تلاش خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بالاخص نهاد قوه قضائیه را پاس بداریم.
توفیق خدمت در این نظام الهی موهبتی است که از سوی حضرت حق جل و اعلی به بندگان شایسته اش عطا گردیده و شایسته است تمامی کسانی که این لباس مقدس را به تن می کنند، با سعی و تلاشی فزاینده در جهت نیل به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت و فرماندهی مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) همت گمارند.
اينجانب نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و تقدیر و تشکر از سعی و تلاش كليه کارکنان خدوم قوه قضائیه، به ویژه عزیزان دادگاه ها و دادسراهاي عمومي و انقلاب استان البرز ، توفیق تداوم خدمت به ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه باریتعالی مسئلت می نمایم.


   1397/4/3 19:57    تعداد بازدید :  24

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 24
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )