قابل توجه کلیه صنعتگران محترم ناحیه صنعتی کوثر

پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي به طرح ها و  واحدهاي متقاضي در ناحيه صنعتي كوثر
سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از پرداخت تسهيلات در قالب طرح اشتغال روستايي به واحدها  و طرح ها در ناحيه صنعتي كوثر خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛محمدامين بزازي پورفرشي در اين زمينه گفت:با عنايت به پيگيري هاي انجام شده و بر اساس تفويض اختيار استاندار محترم البرز،كليه طرح هاي متقاضي تسهيلات مستقر در ناحيه صنعتي كوثر، امكان بهره مندي از تسهيلات اشتغال روستايي دارند.
وي با اشاره به اينكه هدف از اجرای اين طرح ، اشتغال فراگیراست،افزود: طرح اشتغال روستایی رویکرد مداخلات توسعه‌ای و ارائه تسهیلات یارانه‌ای را دنبال می‌کند و در این طرح پیش‌بینی شده تسهیلات در سه بخش نواحی صنعتی و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر، مناطق روستایی و عشایری و مناطق روستایی و عشایری مرزی تخصیص یابد.
فرشي خاطرنشان كرد: این تسهيلات براي واحدهاي صنعتي در ناحيه صنعتي كوثر از اهميت خاصي برخوردار است چرا كه مي تواند زميه اشتغال پايدار و رونق توليد در اين ناحيه را فراهم سازد.
به گفته سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛ طرح ها و واحدهاي صنعتي كه تمايل به استفاده از اين نوع تسهيلات دارند،مي توانند با مراجعه به سامانه كارا به آدرس اينترنتي(kara.mcls.gov.ir ) مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمايند


   1397/4/13 12:35    تعداد بازدید :  19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 19
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )