بازدید سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از واحدهای صنعتی اشتهارد و نظرآباد

بازدید سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از واحدهای صنعتی اشتهارد و نظرآباد

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز در بازديد از واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك صنعتي  اشتهارد و نظرآباد بر رفع موانع تولید و فراهم کردن زمینه فعاليت هرچه بيشتر واحدهای توليدي تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز محمدامين بزازي پور فرشي در ديدار با صاحبان صنايع اين شهرك ها با اشاره به لزوم حركت جهادي براي تحقق منويات رهبرمعظم انقلاب در زمينه تحقق اقتصاد مقاومتي و حمايت از كالاي ايراني گفت: در راستای سیاست های دولت ،به ظرفيت كامل رساندن واحد هاي توليدي در دستوركار قرارگرفته و در اين زمينه اقدامات موثري در زمينه شناسايي اين واحدها و تلاش به منظور راه اندازي مجدد آنها انجام شده است.
وي با بيان اينكه رونق فعاليت واحدهای توليدي می تواند به ایجاد اشتغال بیشتر، رونق فضای کسب و کار و بهبود وضعیت معیشت مردم کمک كند،خاطرنشان كرد:شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در سال جاري اهتمام لازم را براي شناسايي مشكلات موجود در صنايع و رفع آنها به كار خواهد گرفت.
گفتني است؛ در اين بازديدها سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با صاحبان صنايع در خصوص مشكلات موجود و راهكارهاي رفع آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

   1397/4/31 18:26    تعداد بازدید :  12

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 12
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )