همه ما وظیفه داریم از مراکز تولیدی و بخش خصوصی حمایت کنیم

همه ما وظیفه داريم از مراکز تولیدی و بخش خصوصی حمایت کنیم
استاندار البرز در جلسه "شورای سیاستگذاری هفته پژوهش استان" گفت: مراکز تحقیقاتی-علمی و کشاورزی البرز یک فرصت است و با توجه به نگرانی هایی که در حوزه اشتغال است باید هرچه بیشتر از بخش خصوصی بهره برد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر محمدعلی نجفی با بیان اینکه البرز در حوزه فناوری اطلاعات و شرکت های دانش بنیان شاخص خوبی در کشور دارد، افزود: همه ما وظیفه داريم از مراکز تولیدی و بخش خصوصی در جهت تقویت عملکرد آنها حمایت کنیم.
وی ادامه داد: اگرچه استان البرز در نگاه ملی کوچکترین و آخرین استان است اما از ویژگی های خاص فرهنگی و اقوام برخوردار است.
نجفی با بيان اينكه مراکز تحقیقاتی و کشاورزی البرز یک فرصت است و با توجه به نگرانی هایی که در حوزه اشتغال است باید هرچه بیشتر از بخش خصوصی بهره برد،گفت: با توجه به ظرفیت های پژوهشی در استان البرز باید فعالیت ها دراین زمینه هرچه بیشتر انعکاس داده شود زيرا امروز شاهد آن هستیم که در بخش صنعت با برندهای مهم در کشور توانسته ایم به نتایج قابل قبولی برسیم.
استاندار البرز خاطرنشان کرد: نباید بر روی منابع و اعتبارات دولتی با توجه به شرایط فعلی کشور تکیه داشت و از تمام فرصت ها برای اشتغالزایی بیشتر استفاده کرد.
منبع : روابط عمومی      1397/5/1 12:00    تعداد بازدید :  18

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 18
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )