بازدید میدانی استاندار البرز از مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد

 
بازديد ميداني استاندار البرز از مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد
استاندار البرز صبح سه شنبه به همراه جمعي از مديران استان و همچنين سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد بازديد به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز دكتر محمدعلي نجفي در حاشيه اين بازديد ميداني گفت: مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد فرصتی برای ساماندهی اصناف و ایجاد بسترهای اشتغال است که باید مسئولان با اهتمام ویژه ای درصدد حل مشكلات آن باشند.
وي با اشاره به اينكه این مجتمع یکی از اقدامات بسیار حائز اهمیت کرج است،افزود: این شهرک بسیار سنجیده و در راستای گره گشایی از مشکلات اصناف است و کارگاه هایی که برای مردم مزاحمت ایجاد می کنند، را ساماندهی می کند.
استاندار البرز با تاکید بر اینکه رفع موانع این مجتمع یک تکلیف برای مسئولان است، گفت: طی نظارت ها و جلسات مستمر پیشرفت این شهرک رصد می شود.
نجفي با بيان اينكه این مجموعه ظرفیت ایجاد چند هزار اشتغال را دارد و اصناف را تجمیع و ساماندهی می کند،خاطرنشان کرد: اکنون با توجه به لزوم اعمال اقتصاد مقاومتی، اجازه نمی دهیم این میزان سرمایه گذاری در شهرک صنفی شیخ آباد معطل بماند.در اين راستا و به طور قطع دادگستری همراهی لازم را خواهد داشت  و مدیران باید رفع موانع این مجتمع را تسریع کنند.
گفتني است؛این مجتمع در مساحتی حدود ۳۵ هکتار  و با سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیارد تومان و پتانسیل ایجاد ۷ هزار شغل در هزار و ۶۰۰ کارگاه ایجاد شده است.
منبع : روابط عمومی      1397/5/2 13:09    تعداد بازدید :  24

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 24
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )