جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) خبر داد:

پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی استان البرز در کلینیک صنایع بسیج اقشار و متخصصین

جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) خبر داد:
پيگيري مشکلات واحدهای تولیدی استان البرز در کلينیک صنایع بسيج اقشار و متخصصين
به دعوت شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و بسيج اقشار و متخصصين سپاه ناحيه امام حسن مجتبي (ع) استان البرز، جمعي از متخصصين و مهندسين استان به همراه جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در بسیج اقشار و متخصصین،سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،فرماندار نظرآباد ،رئيس سازمان بسيج رسانه استان البرز،اصحاب رسانه و ديگر مسئولين از چند واحد صنعتي در شهرك صنعتي نظرآباد بازديد كرده و در جريان توانمندي ها و ظرفيت هاي اين واحدها قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛ جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در بسیج اقشار و متخصصین در حاشيه بازديد از اين واحدها در جمع خبرنگاران گفت:مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی استان البرز در کلينیک صنایع بسيج اقشار و متخصصين بررسی می شود.
عباس نمکی با بيان اين مطلب كه در این کلینیک آسیب ها، مشکلات و موانعی که بر سر راه تولید کنندگان و واحدهای تولیدی در استان قرار دارند، عارضه یابی و نسبت به ارائه راهکار و برطرف ساختن آنها اقدام می شود،افزود: در کلینیک صنایع استان بررسی می شود که چگونه می توان با ساده ترین روش و قیمت های پائین، نیاز واحدهای تولیدی را برطرف کرد.
وي ادامه داد: برخی از شرکت ها مواد اولیه  مورد نيازشان را از کشورهای دیگر وارد می کنند و پس از اينكه فرآيند تولید کالا در داخل كشور انجام شد، دوباره به همان کشور برگشته و با زدن برچسب و هزینه های گزاف و قيمت هاي چند برابري به کشورمان صادر مي شود.
نمكي با اشاره به اينكه یکی از اهداف کلینیک صنایع این است که از اين مسئله جلوگيري كنيم،اظهار كرد: بسیج حلقه اتصال بین سازمان ها و گروه های مختلف است و با  استفاده از ظرفیت های موجود مي تواند مشكلات واحدها را  ارزیابی  و نسبت به حل آنها اقدام نمايد.
 جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در بسیج اقشار و متخصصین البرز  با اشاره به اينكه مشکل امروز واحدهای تولیدی ما بحث عرضه و تقاضا است نه مشکلات اعتباری،افزود:اين موضوع در كلينيك صنايع مورد  بررسی قرار گرفته و تلاش مي كنيم با  استفاده از تعاملي که بین دستگاه ها وجود دارد مشكل عرضه و تقاضا را برطرف كنيم.
نمكي در بخش دیگری از سخنان خود به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی اشاره كرد و گفت: در صورتی که بتوانیم اعتماد مردم را نسبت به کالاهای تولید داخل جذب کنیم می توانیم در این راه بسیار موفق تر از همیشه عمل کنیم.
وی افزود: در شرايطي كه دشمنان خارجي شمشير از رو بسته اند، بايد تولید کنندگان داخلی هر آنچه را که دارند در طبق اخلاص بگذارند و هدف ما این است که با حمایت از آنها بتوانیم علاوه بر برندسازی اسلامی، تولیدات داخلی را نیز گسترش دهيم.
جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در بسیج اقشار و متخصصین البرز خاطرنشان كرد : اقتصاد ملی و مقاومتی مد نظر رهبری یعنی اینکه از توان داخلی خودمان استفاده کرده و متکی به خارج نباشیم، حتی اگر تولیدات داخلی گران تر هم باشد باید در این مقطع استفاده از تولیدات داخلی در دستور كار قرار گيرد تا در آینده تولیدكنندگان ما بتوانند علاوه بر برندسازی، کالاها را با قیمت و كيفيت مناسب تر به مردم ارائه دهند.
منبع : روابط عمومی      1397/5/7 09:53    تعداد بازدید :  19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 19
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )