سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز

ایجاد اشتغال پایدار و گسترش عدالت اجتماعی در گرو حمایت از صنایع کوچک است

سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز :
ایجاد اشتغال پایدار و گسترش عدالت اجتماعی در گرو حمايت از صنايع كوچك است
سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: امروز سهم صنایع کوچک در ارزش افزوده ایجاد شده کشور رقمی نزدیک به 17 درصد است و تقریبا 18 درصد از کل صادرات را شامل مي شود.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين بزازپوري فرشي با بيان اين مطلب افزود:با توجه به اینکه بخش عمده ای از واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی،صنایع کوچک محسوب می شوند، بايد حمایت از بنگاه های تولیدی کوچک از طریق اعطای تسهیلات مالی، برگزاری دوره های آموزشی، اجرای تورهای صنعتی، اعزام هیئت های تجاری و صنعتی به نمایشگاه های داخلی و خارجی از جمله مهمترین برنامه هاي در دستور كار باشد.
وي اظهار كرد: در حال حاضر صنایع کوچک و متوسط بیش از 96 درصد صنایع کل کشور و حدود 50 درصد از اشتغال کشور را در برگرفته و حمایت از صنعتگران و کارآفرینان شاغل در صنایع مذکور به نحوی حمایت از ایجاد اشتغال صنعتی پایدار و گسترش عدالت اجتماعی در همه مناطق به ویژه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.
سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خاطرنشان كرد: صنایع کوچک با توجه به سرمایه اولیه پایینی که نیاز دارند، فشار مالی سنگینی به دولت وارد نمی کنند اما در مقابل ظرفیت اشتغالزایی بالایی دارند.بنابراين ضرورت دارد حمايت بيش از پيش از صنايع كوچك در دشتور كار قرار گيرد تا شاهد رونق اين صنايع و افزايش ميزان اشتغالزايي آنها باشيم.
 
منبع : روابط عمومی      1397/5/7 10:03    تعداد بازدید :  25

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 25
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )