برگزاری نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صادراتی صنایع کوچک و متوسط استان البرز

برگزاري نمايشگاه توانمندي هاي توليدي و صادراتي صنايع كوچك و متوسط استان البرز
سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري نمايشگاه توانمندي هاي توليدي و صادراتي صنايع كوچك و متوسط استان البرز در شهريورماه سال جاري خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين بزازپوري فرشي با بيان اينكه در سال حمايت از كالاي ايراني برنامه هاي ويژه اي براي حمايت از توليدكنندگان داخلي در نظر گرفته شده است،گفت: در همين راستا، دومين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي و صادراتي صنايع كوچك و متوسط استان البرز 3 تا 6 شهريورماه سال جاري با هدف معرفي توانمندي ها و ظرفيت هاي صنايع كوچك و متوسط استان در كرج برگزار مي شود.
وي افزود: بسياري از برندهاي توليدي كشور در استان البرز فعاليت دارند لذا اين نمايشگاه مي تواند زمينه معرفي هرچه بيشتر محصولات داخلي را فراهم سازد.ضمن اينكه مشاركت كنندگان در نمايشگاه با تبادل تكنولوژي و استفاده از تجربيات يكديگر در راستاي توسعه صادرات خود گام بردارند.
فرشي اظهاراميدواري كرد:اين نمايشگاه كه با مشاركت سازمان صنعت،معدن و تجارت،اتاق بازرگاني و صنعتگران البرزي برگزار مي شود بتواند زمينه معرفي توليدات داخلي به شهروندان را فراهم سازد تا شعار حمايت از كالاي داخلي محقق شود.
لازم به ذكر است؛ دومين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي و صادراتي صنايع كوچك و متوسط استان البرز 3 تا 6 شهريورماه در كرج- پل شهداي پليس،گلستان  گلشهر پذيراي علاقه مندان خواهد بود.
 
منبع : روابط عمومی      1397/5/10 10:56    تعداد بازدید :  19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 19
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )