دیدار سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان با رئیس کل دادگستری استان البرز

ديدار سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان با رئيس كل دادگستري استان البرز
سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با  رئيس كل دادگستري استان ديدار و در خصوص مسائل حوزه صنعت بحث و گفتگو كردند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در اين ديدار ضمن تشكر از همكاري دادگستري استان البرز با حوزه صنعت،گفت: آسيب هايي اجتماعي كه جامعه را تهديد مي كند بيشتر به دليل بيكاري افراد است و در صورتي كه موضوع اشتغال افراد حل شود شاهد كاهش آسيب هاي اجتماعي خواهيم بود.
وي با اشاره به ظرفيت هاي اشتغالزايي شهرك هاي صنعتي استان البرز افزود: اين شهرك ها در حال رشد و شكوفايي در عرصه توليد بوده و در كنار ظرفيت هاي موجود،دو شهرك صنعتي اشتهارد 2 و نجم آباد نيز در حال واگذاري براي استقرار واحدهاي صنعتي است .ضمن اينكه طرح توسعه شهرك صنعتي كوثر نيز  اجرا شده و  با فعال شدن اين نواحي ميزان بالايي از اشتغالزايي را شاهد خواهيم بود.
فرشي به موضوع انتظارات صنعتگران از دادگستري استان اشاره كرد و گفت: فعالان حوزه صنعت انتظار دارند دستگاه قضا به عنوان حامي و پشتيبان آنها دركليه امور حوزه صنعت صاحب نظر باشند.
 رئيس كل دادگستري استان البرز نيز با تاكيد بر نقش اشتغال در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي گفت: بايد بستر سرمايه گذاري به نحوي فراهم شود كه واحدهاي توليدي كوچك در سراسر شهرك ها و نواحي صنعتي راه اندازي شود .
احمد فاضليان با تاكيد رسيدگي به مشکلات سرمايه گذاران در راستاي ايجاد اشتغال اظهار كرد: دستگاه قضا مكلف به حمايت از توليد و توسعه شهرك هاي صنعتي در استان است و  در اين راستا از هيچ كوششي فروگذار نخواهيم كرد. وي ادامه داد: تمام دستگاه هاي دولتي و همچنين محاكم قضايي استان وظيفه دارند حمايت از حوزه صنعت را در دستور كار خود قرار داده و حتي در مواردي كه آراي قطعي در حوزه صنعت صادر شده است،به گونه اي اقدام كنند تا منجر به رفع مشكل صنعتگران شده و  شاهد افزايش اشتغال در استان البرز باشيم.
در پايان اين ديدار مهندس فرشي از رئيس كل دادگستري استان البرز درخواست كرد: معاونين قضايي دادگستري كل استان البرز يك روز كاري در دفتر شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز حضور پيدا كرده و در گفتگو با مديران شهرك هاي صنعتي دولتي و غير دولتي در راستاي رفع مشكلات صنعتگران راهكارهاي لازم را ارائه دهند.
 
منبع : روابط عمومی      1397/5/10 11:58    تعداد بازدید :  23

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 23
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )