سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز:

یکی از راه های تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنعتگران، تشکیل تعاونی هاست

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز:
یکی از راه های تأمین مواد اولیه مورد نياز صنعتگران، تشکیل تعاونی هاست
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در جلسه مشترك با تعدادي از واحدهای صادراتی ناحيه صنعتی کوثر گفت: بیش از 90 درصد واحدهای صنعتی را صنایع کوچک و متوسط تشكيل مي دهندكه سهم بیش از 40 درصدی در تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص داده اند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي با بيان اينكه توجه به این بنگاه ها به عنوان بستری برای ایجاد اشتغال مناسب و افزایش توان صادراتی کشور بسيار ضرورت دارد،تاكيد كرد: بايد در راستاي حل مشكلات اين نوع بنگاه ها و رفع موانع موجود آنها تمام تلاش خود را به كار گيريم.
وي ادامه داد: صنعتگران با مشكلات زيادي از جمله نوسانات شدید قیمت ارز ، کمبود مواد اولیه وارداتی ، تعرفه هایی که بعضا بر یکسری از اقلام وضع میشود روبه رو هستند كه لازم است موارد مطرح شده دسته بندی و  براي پيگيري به مراجع ذیصلاح ارسال شود. ضمن اينكه به منظور استفاده از خدمات صندوق ضمانت صادرات جلسه ای درروزهای آتی در شهرک کوثر برگزار شود.
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز خاطرنشان كرد: یکی از راه های برون رفت از مشكل تأمین مواد اولیه مورد نياز صنعتگران، تشکیل تعاونی هاست که این موضوع در دستور کار شرکت قرار خواهد گرفت .
 
 
منبع : روابط عمومی      1397/5/16 10:49    تعداد بازدید :  28

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 28
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )