سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز :

خبرنگاران بیدار و آزاد اندیش زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند

سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز :
خبرنگاران بیدار و آزاد اندیش زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند
سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در پیامی 17 مرداد «روز خبرنگار» را  به فعالان عرصه خبر تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومی شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي در پیام خود آورده است: نامگذاری 17 مرداد ماه روز شهادت خبرنگار شهید " محمود صارمی " به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندي است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی‌دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند. اندیشه سازان آگاه و دردمندی که در جهت تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می کنند.
خبرنگاران به راستی وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و در سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه نقش به سزایی دارند و در بصیرت بخشی به جامعه و توسعه اجتماعی می توانند منشا خدمات بزرگی باشند.
خبرنگاران عزیز با آگاهي از حساسیت های رسالت خطير و عظيم خبرنگاري ، صادقانه گام در مسير روشنگري، معرفت افزايي و بيان حقايق نهاده و در راه تحقق اين رسالت سترگ و پيامبرگونه خويش، از هيچ تلاش و كوششي فرو گذار نبوده و نيستند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمود صارمی و سایر شهدای عرصه اطلاع رسانی و رسانه و تبریک روز خبرنگار به همه فعالین حوزه رسانه و خبر، امیدوارم در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال «حمايت از كالاي ايراني» نامگذاری شده است، شاهد هم فکری، وحدت و انسجام همه نیروهای دلسوز و توانمند به ویژه خبرنگاران متعهد به عنوان یکی از اقشار نخبه و تأثیرگذار جامعه در راستای توسعه و بالندگی بیش از پیش استان البرز باشیم.
منبع : روابط عمومی      1397/5/16 11:25    تعداد بازدید :  8

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )