پیام تبریک سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

پيام تبريك سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به مناسبت روز حمايت از صنايع كوچك
 سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در پيامي به مناسبت 21 مرداد، روز حمايت از صنايع كوچك را تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در پيام محمد امين فرشي آمده است:
توسعه اقتصادي هدفي است كه همه جوامع و بويژه جوامعي كه در دهه هاي اخير در نيل به آن كمتر موفق بودند بدان مي انديشند و نظريه ها ، راهبردها و راهكاري متفاوت را در مسير آن به تجربه مي گذارند تا بتوانند هم در عرصه جهاني گفتماني متعادل با كشورهاي توسعه يافته داشته باشند و هم براي مردم خود زندگي بهتري فراهم سازند. يكي از اين راهكارها توجه و تمركز بر صنايع كوچك است، صنايعي كه با سرمايه اي اندك شكل مي گيرند و مي توانند به جذب نيروهاي كار و ايجاد اشتغال بپردازند و از اين طريق فضاي كسب و كار را رونق بخشند.
جایگاه ویژه صنایع کوچک بعنوان صنایعی که می تواند در عرصه های اقتصادی و اجتماعی کشورمان تحول ایجاد كرده و در جهت توسعه ، پیشرفت و گسترش عدالت نقش مهمی را ایفا نماید، می باید مورد اهمیت و توجه ویژه ای قرار گیرد.
روز ملی حمایت از صنایع کوچک روز تجدید پیمان ملت و دولت با جهادگران عرصه تولید است. این مناسبت فرصتی است تا با ارج نهادن به تلاشها و کوشش های خستگی ناپذیر صنعتگران و تولیدکنندگان مسیر رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی را هموار نماییم.
اينجانب ضمن گراميداشت اين مناسبت، اميدوارم با تحقق اهداف شركت در سالي  كه به نام سال حمايت از كالاي ايراني نامگذاري شده است، اشتغال شاهد اعتلاي بيش از پيش صنعت كشور ،كاهش سطح بيكاري و افزايش سطح توسعه و فعاليت اقتصادي در ايران باشيم.
منبع : روابط عمومی      1397/5/20 14:00    تعداد بازدید :  18

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 18
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )