پیام تسلیت مدیر عامل شرکت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین (ع)


به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، جهانگير شاهمرادي با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزای سيد الشهدا (ع) را به همه عاشقان و عزادارن حضرت حسين ابن علي عليه السلام و به ويژه خدمت صنعتگران استان و همکاران شركت تسلیت گفت.
محرم و عاشورای حسینی فرارسیدن حماسه پیروزی خون بر شمشیر و تقابل حق و باطل است، ‌آن روز که یزیدیان، قساوت و بی رحمی در وجودشان بود بر فرزندان پیامبر و اصحاب ابا عبد الله الحسين (ع) و ياران با وفایش شوریدند.
حماسه محرم و تاسوعا و عاشورا حماسه‌ای بس بزرگ از انسانهای الهی است،که اندیشه انسان مادی هیچ وقت نخواهد توانست به درک واقعی آن برسد.
ماه عزای حسینی ، ماه فداکاری و گذشت ، ماه انتشار امر به معروف و نهی‌از منکر ماهی که باید از آن درسهای زندگی را آموخت و ماهی که باید واقعیت اسلام را دریافت ماهی که باید با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه عاشورا را زنده و یاد آور شد، ماهی که باید تاریخ را در ورای آن یافت.
اینجانب فرا رسیدن ایام غم بار محرم و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت عرض می نمایم.
   1395/7/12 11:07    تعداد بازدید :  159

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 159
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )