پرداخت ۱۷۱میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی استان البرز


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز از پرداخت ۱۷۱ میلیارد تومان وام به واحدهای صنعتی این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگیر شاهمرادی در حاشیه بازدید معاون وزیر صنعت از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی البرز برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجوزهای زیادی به صورت انتخابی برای استقرار فعالیت‌های صنعتی در استان البرز صادر شده است. در شهرک‌های صنعتی با کمبود زمین مواجهیم و شهرک‌های جدیدی نیز در این زمینه مصوب شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز افزود: در بازدید امروز معاون وزیر صنعت روند زیر‌ساخت‌های موجود در شهرک‌های صنعتی و پروژه‌های در دست احداث از جمله تصفیه‌خانه و زیر‌ساخت‌های موجود مورد بازدید قرار گرفت. معاون وزیر صنعت از شهرک صنعتی اشتهارد 2 بازدید کرد و مقرر شد که عملیات زیربنایی آن انجام شود.
وی با بیان اینکه در فاز توسعه‌ای کوثر 168 هکتار به این ناحیه صنعتی افزوده می‌شود، گفت: به طور متوسط در مجموع در هر 4500 متر‌مربع برای یک واحد صنعتی اختصاص یافته و شهرک صنعتی اشتهارد 2 نیز با مساحت 1023 هکتار به میزان 240 هکتار در فاز اول اجرایی می‌شود.
شاهمرادی با بیان اینکه راه‌اندازی این واحدها در شهرک صنعتی می‌تواند برای 25 هزار نفر به‌صورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد کند، گفت: راه‌اندازی صنایع کم‌ آب‌بر و با تکنولوژی بالا و بدون ایجاد آلایندگی محیط‌ زیستی در این شهرک‌ها در اولویت استقرار قرار دارد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز در مورد واحدهای غیر‌فعال موجود در شهرک‌های صنعتی و تمهیدات لازم برای رسیدن به تولید، اظهار داشت: مشکلات واحدهای صنعتی در ستاد اقتصاد مقاومتی البرز بررسی شده و واحدهایی به میزان بیشتر از تعداد تکلیف به بانک‌ها برای دریافت وام معرفی شده‌اند.
وی با بیان اینکه روند خوبی در این زمینه در حال انجام است، افزود: ‌میلیارد‌تومان وام توسط بانک‌ها به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده و رتبه استان در حال حاضر 11 است.
   1395/7/14 08:12    تعداد بازدید :  657

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 657
8.3/10 (تعداد آرا 4 نفر )