با ایجاد شهرک های جدید در استان اشتغال 25 هزار نفر فراهم می شود


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزگفت: با ايجاد شهرک هاي جديد، زمینه اشتغال مستقیم برای 25 هزار نفر فراهم می شود، لازم به ذکر است صنایع کم آب بر، با تکنولوژی بالا و فاقد آلودگی زیست محیطی در اولویت استقرار در این شهرک ها  قرار دارند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتي البرز جهانگیر شاهمرادی در حاشیه بازدید معاون وزیر صنعت از شهرک های صنعتی استان البرز اظهار کرد: طرح توسعه 168 هكتاري ناحیه صنعتی کوثر، و ايجاد شهرك صنعتي  اشتهارد2، طرح توسعه 800  هكتاري اشتهارد و توسعه نظرآباد مورد بازدید قرار گرفت.
وی با اشاره به طرح های توسعه شهرک های صنعتی موجود، افزود: 168 هکتار به مساحت 50 هکتاری کنونی ناحیه صنعتی کوثر اضافه می شود که در این صورت این ناحیه به شهرک صنعتی تبدیل می شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز بیان کرد: به طور متوسط هر 4 هزار و 500 متر زمین در استان برای ایجاد یک واحد صنعتی به کار گرفته می شود در همین راستا شهرک صنعتی اشتهارد 2 نیز با مساحت هزار و 23 هکتار در نظر گرفته شده که فاز نخست آن با 240 هکتار انجام می شود.
وی گفت: با تکمیل و واگذاری واحدهای این شهرک، زمینه اشتغال مستقیم برای 25 هزار نفر فراهم می شود، لازم به ذکر است صنایع کم آب بر، با تکنولوژی بالا و فاقد آلودگی زیست محیطی در اولویت استقرار در این شهرک قرار دارند.
شاهمرادی افزود: بیش از آنچه تکلیف بود صنایع آسیب دیده استان برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شدند و در مجموع 171 میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک های استان به واحدهای صنعتی پرداخت شده است.
وی تاکید کرد: استان البرز در حوزه پرداحت تسهیلات به واحدهای صنعتی دارای رتبه یازده در کشور است. گفتنی است در بازديد از شهرکهاي صنعتی ازمجتمع کارگاهی. تصفیه خانه. لاگن جمع آوری آب های سطحی و از پروژه هاي عمراني شهركها و همچنين از شرکت همگان صنعت بازدید و يك واحد صنعتي توليد ي پروفيل در شهرك صنعتي نظرآباد افتتاح گرديد.
   1395/7/14 10:56    تعداد بازدید :  396

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 396
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )