همگام بودن رسانه البرز در معرفی ظرفیتها و پتانسیل بخش تولید استان


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: ظرفیت و پتانسیل بالایی در بخش تولید و صنعت البرز وجود دارد و رسانه استان همكاري لازم جهت معرفی توانمندیهای این بخش به جامعه را دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز، جهانگير شاهمرادي ضمن تقدير از مسئولين صدا و سيماي البرز  افزود: هدایت افکار عمومی بدست رسانه میتواند زمينه صنعت داخلی را برای افزایش تولید، از نظر کمی و کیفی و جذب و بکارگیری فراهم نماید.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز خاطرنشان كرد: رسانه ملی میتواند در ترویج و فرهنگ سازی استفاده از تولید داخلی و رشد و توسعه صنعت کمک نماید.
شاهمرادي بیان داشت: رشد و توسعه و استفاده از تولید داخلی موجب اقتصادی پویا، توانمندی و بالندگی در جامعه خواهد شد.
وي تأکید کرد: احیای واحدهای راکد و غیرفعال در سطح استان، یکی از اقدامات ارزشمند شرکت در سالجاری بوده که 18  واحد راکد و غیرفعال با اشتغال 480 نفر به چرخه تولید بازگشتند.
جهانگير شاهمرادي افزود: با ایجاد ارتباط بین صدا و سیما و بخش تولید و صنعت میتوانیم شاهد تحول در عرصه معرفی ظرفیتها و پتانسیل بخش تولید استان باشیم.
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي البرز اظهار داشت: امید آفرینی، انتقال پیام و شور و نشاط، مهمترین وظیفه رسانه استانی است تا با تشویق تولید کنندگان و صنعتگران و ترغیب آنان به تولید محصولات، به چرخه صنعت و تولید کمک کنند.
وی با اشاره به ظرفیتها و پتانسیل بالای سرمایه گذاری در بخشهـای مختلف البرز خاطرنشان کرد: رسانه استانی همكاري لازم را دارد تا این ظرفیتها بدرستی به جامعه معرفی شوند.
شاهمرادي تصریح کرد: واحدهای تولیدی با شاخص‌های بالا و معتبر در استان، درحال تولید هستند ولی بدرستی معرفی نشده اند و با کمک صدا وسيماي البرز میتوانیم ظرفیتها و توانمندیهای بخش تولید را منعکس کنیم.
   1395/7/17 16:06    تعداد بازدید :  377

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 377
9/10 (تعداد آرا 2 نفر )