دیدار مدیر عامل شرکت با نمایندگان مجلس شورای اسلامی


جهانگير شاهمرادي مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز صبح امروز در محل شركت، با آقايان اكبريان و كوليوند نمايندگان مردم شريف شهرستانهاي كرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در اين ديدار كه با حضور رئيس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان، معاونين و مديران شركت و شهركهاي صنعتي  همراه بود، برخي از مسائل جاري شهركهاي صنعتي مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
شاهرادي در ابتداي نشست ضمن قدرداني از زحمات نمايندگان محترم در پيگيري امورات شهركهاي صنعتي و صنعتگران، گزارشي از روند اقدامات صورت گرفته توسط اين شركت در جهت توسعه و ايجاد شهرك هاي صنعتي اشتهارد، نظرآباد، نجم آباد و همچنين از توسعه ناحيه صنعتي كوثر ارائه نمود.
وي توسعه شهرك صنعتي اشتهارد و ناحيه صنعتي كوثر و ايجاد شهركهاي صنعتي اشتهارد 2 و نجم آباد را در توسعه صنعتي استان البرز ضروري دانست و خواستار تسريع ادارات و دستگاه هاي ذيربط در پاسخگويي به استعلامات و پيگيري هاي اين شركت تا به ثمر رسيدن خواسته صنعتي استان شد.
شاهمرادي نيز با اشاره به نياز شديد صنعتگران و صنعت استان به توسعه شهركهاي صنعتي گفت: البرز از ظرفيتهاي خوبي براي سرمايه گذاري برخوردار است و مسئولين بايستي با حمايت كامل از صنعت، در شكوفا شدن اين ظرفيت ها و پتانسيل ها همراهي و همكاري كنند.
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با اشاره به قانون ماليات بر ارزش افزوده گفت: در حال حاضر ماليات بر ارزش افزوده اختصاصي به واحدهاي صنعتي مستقر در شهركهاي صنعتي به حساب شهرداري ها منظور مي شود كه طي چند سال اخير پيگيري هاي فراواني از سوي شركتهاي خدماتي شهركهاي صنعتي براي اختصاص بخشي از اين ماليات به شهركهاي صنعتي صورت گرفت، كه نتيجه بخش نبود.
شاهمرادي افزود: طبق قوانين واحدهاي صنعتي مستقر در شهركهاي صنعتي از قوانين شهرداي ها مستثني هستند و خدمات جاري شهركهاي صنعتي را شركت هاي خدماتي از طريق واحدهاي صنعتي مستقر در آن تامين مي كنند نه شهرداري ها، لذا اختصاص بخشي از درصد سهم شهرداري ها به شهركهاي صنعتي منطقي است.
رئيس هيئت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان البرز با اشاره به برخي از مزاياي اختصاص اين سهم به شهركهاي صنعتي بيان داشت: نوسازي و كمك به نگهداري و صيانت از تاسيسات زيربنايي موجود از نيازهاي اصلي واحدهاي صنعتي است كه اميدواريم با پيگيري نمايندگان محترم مجلس اين خواسته صنعتگران نيز محقق شود.
در ادامه اكبريان نماينده مردم شهرستانهاي كرج، اشتهارد و آسارا و رئيس كميسيون صنعت در مجلس شوراي اسلامي نيز با مثبت ارزيابي كردن اين پيشنهاد بر همكاري كامل تا تحقق اين موضوع تاكيد كرد و بر پيگيري آن در كميسيون هاي مربوطه و رايزني با نمايندگان مجلس و وزيران محترم  قول مساعد داد.
و همچنين كوليوند رئيس كميسيون شوراهاي ونماينده  مردم شهرستانهاي كرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شوراي اسلامي بر حمايت همه جانبه و گسترده از فعالان بخش خصوصي و صنعتگران تاكيد كرد و بيان داشت: در اين زمينه هر حمايتي كه نياز باشد انجام خواهم داد.
اين عضو كميسيون همكاري كليه دستگاه هاي اجرايي را تا به ثمر رسيدن امورات ضروري دانست و تاكيد كرد: كليه موانع و مشكلاتي كه بر سر راه پيشرفت و رونق صنعت البرز وجود دارد با تلاش مسئولين به سرعت برداشته شود.
   1395/7/26 11:35    تعداد بازدید :  329

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 329
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )