ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار البرز


جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی استان با حضور معاون توسعه مدیریت،منابع و امور استان های وزارت صنعت،معدن و تجارت استاندار البرز و جمعی از مدیران بانکی و صنعتی و با حضور مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز تشکیل شد و مدیران واحدهای صنعتی در این نشست موانع تولیدی خود را در میان گذاشتند.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز دکتر محمدرضا فیاض معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در طی سفر به استان البرز، در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور سیدحمیدطهائی استاندار البرز تشکیل شد حضور پیدا کرد و در قالب راهبردهای اقتصاد مقاومتی موانع چرخه تولید را گره گشایی کرد.
در این نشست تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی استان موانع تولیدی خود را با معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت و استاندار البرز در میان گذاشتند.
همچنين در اين سفر یک روزه دکترمحمدرضا فیاض با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی دیدار کرد و همچنین ا فتتاح و بازدید از 2 واحد صنعتی در شهرک صنعتی بهارستان از دیگر برنامه های معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان البرز بود.
   1395/7/28 11:12    تعداد بازدید :  143

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 143
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )