برگزاری کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل در شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز


كارگاه آموزشي پدافند غيرعامل در شركت شهركهاي صنعتي استان البرز كه با حضور مدير كل پدافند غير عامل استان، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي، مديران شهركهاي صنعتي، مديران عامل شركتهاي خدماتي و جمعي از مديران  واحدهاي صنعتي در محل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، جهانگير شاهمرادي برگزاری این كارگاه  آموزش پدافند غیر عامل را در حوزه صنعت ضروري دانست و گفت: فرهنگ سازی مناسب دراين حوزه ضروري است و توجه به پدافند غیر عامل در زمان صلح از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
شاهمرادي يكي از اهداف اين دوره آموزشي را توجه به نیازها و اولویت‌های آموزشی تعیین شده، ویژه مديران صنعتي و همچنين ارتقای دانش و تجارب ایمنی دانست.
این مقام مسئول با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص اهمیت پدافند غیر عامل در جامعه بيان كرد: اين مهم با توجه به سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی و رویکرد آن به مباحث پدافند غیرعامل، و همچنين بر اساس نیازها و اولویت‌های آموزشی در حوزه صنعت تعيين شده است.
همچنين يزداني، استاد پدافند غيرعامل استان نيز از اهميت پدافند غير عامل در صنايع بيان داشت: پدافند مجموعه اقداماتي است كه در زمان صلح انجام مي دهيم تا آسيب پذيري را به حداقل برسانيم.
در پايان حسيني مسئول پدافند غير عامل استان البرز، نيز درحاشيه اين كارگاه آمورزشي گفت: اين كارگاه در خصوص اصول حفاظتي و مجموعه اقدامات غير مسلحانه كه موجب افزايش پايداري وكاهش آسيب پذيري در حوزه صنعت در مواقع تهديدات خصمانه مي باشد برگزار گرديده است.
   1395/8/3 12:58    تعداد بازدید :  229

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 229
9/10 (تعداد آرا 1 نفر )