کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از جلسات موفق ملی است


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز استقبال از سفر رییس جمهوری در استان البرز به همت اقشار مختلف را خالق حماسه ای ملی در کشور دانست.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، فتح الله حقیقی در نشست با فعالان عرصه صنعت و تولید استان البرز درآستانه سفر ریاست جمهوری گفت: با وجود اینکه جمهوری اسلامی جایگاه بالایی را در پژوهش کسب کرده است باید راهکارهای تبدیل پژوهش به ثروت نیز اتخاذ شود.
وی با بیان اینکه دنیای صنعت برگرفته ازاقتصاد به جهش می رسد،افزود:به همت دولت ارزش افزوده بخش صنعت از منفی 3 درصد به مثبت 4 درصد رسیده است و این خود حاکی از تلاش های انجام شده در دولت تدبیر و امید در کارگروه رفع موانع تولید بوده است و خوشبختانه این کارگروه در استان البرز نیز موفق عمل کرده است.
معاون استاندار در ادامه عمده دغدغه صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی را در زمینه مالیات برارزش افزوده مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه 810 هزار واحد صنفی به سیستم الکترونیکی ثبت مالیات متصل شده است، تصریح کرد: در حال حاضر مالیات بر ارزش افزوده 810 هزار واحد صنفی به صندوق مکانیزه تجهیز شده است و این خود به معنای اجرای عدالت مالیاتی است.
معاون استاندار در ادامه با یکی از مصادیق تکریم مردم را اطلاع رسانی عملکرد مدیران به ملت دانست و تصریح کرد: در حوزه های مختلف عملکرد مدیران باید به سمع و نظر مردم برسد.
وی در محور دیگری به توفیقات جمهوری اسلامی در عبور از گردنه های پیچیده و دشوار اقتصادی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه به همت دولت در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش های ریاست محترم جمهوری در فضای مطلوب اقتصادی قرار داریم.
حقیقی همچنین با تأکید بر مولفه وحدت تصریح کرد: جمهوری اسلامی با وحدت به رشد و اقتدار رسیده است و حضور گسترده مردم در  این اجتماع ملی، وحدت را تقویت می کند.
وی افزود: انتظار می رود در سفر ریاست جمهوری حماسه استقبال را شاهد باشیم و بخش خصوصی و فعالان اقتصادی در این زمینه پیشگام باشند.
   1395/8/8 11:57    تعداد بازدید :  161

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 161
5/10 (تعداد آرا 2 نفر )