تقویت فضای کسب و کار، راهبرد اصلی در استان البرز


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز هدف از تشكيل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که كه با حضور اعضاء این کارگروه برگزار مي گردد گفت: تلاش و برنامه ریزی دولت تدبیر و امید، رفع موانع تولید و تقویت کسب و کار در کشور است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز، جهانگير شاهمرادي تصریح کرد: هرجا که کوچکترین امیدی برای راه اندازی واحدهای تولیدی و تقویت تولید وجود دارد بانکهای عامل با تمام توان باید به میدان بیایند.
شاهمرادي با بیان اینکه همه تلاش و برنامه ریزی دولت تدبیر و امید، رفع موانع تولید و تقویت کسب و کار در کشور است اظهار داشت: راهبرد اصلی این گروه و مبنای جهت گیری همه دست اندرکاران، ضمن حفظ و رعایت حقوق بانکها، راه اندازی واحدهای تولیدی است.
وي افزود: باید راههای منطقی و مثبت ديگري هم  برای حل مشکلات واحدهای تولیدی اتخاذ گردد زیرا فضای پساتحریم برای رونق صادرات و کارگاههای تولیدی باید به نحو شايسته بهرگیری شود.
شاهمرادي خاطرنشان کرد: برای رفع موانع تولید باید به مصوبات بالادستی از سوی بانکهای عامل نیز توجه شود تا روح قانون خدشه وارد نشود.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز افزود: سرمایه در گردش و دریافت تسهیلات، مهمترین دغدغه تولیدکنندگان است كه باید با جدیت بیشتر، زمینه حضور کار آفرینان را در استان فراهم کنیم.
جهانگير شاهمرادي در پايان ضمن تاکید بر اهتمام این موضوع گفت: امیدواریم با ارائه تسهيلات به موقع و توجه جدي به  این طرح مشکلات صنایع کوچک استان مرتفع شود و واحدهای غیرفعال به چرخه تولید باز گردند.
   1395/8/9 09:43    تعداد بازدید :  143

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 143
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )