جلسه مشترک خوشه پلاستیک با انجمن صنایع همگن پلاستیک استان البرز


دومین جلسه کمیته استاندارد با هدف بررسی استاندارد های مورد نیاز برای محصولات خوشه پلاستیک در محل انجمن صنایع همگن پلاستیک استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز این جلسه به میزبانی انجمن پلاستیک و با حضور رئیس انجمن همگن پلاستیک استان، ذینفعان خوشه پلاستیک، نمایندگان اداره کل استاندارد، اتاق بازرگانی، پارک علم و فناوری، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی، شرکت شهرکهای صنعتی استان تشکیل شد.
 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت:  هدف از تشکیل این جلسه بررسی نقاط ضعف و چالش ها و همچنین پتانسیل های موجود برای ایجاد یک نظام خاص بالاخص در خوشه پلاستیک استان البرز دانست.
 همچنين حمید یزدانی عامل توسعه خوشه پلاستیک استان البرز در این جلسه به مشکلات تولیدکنندگان صنعت پلاستیک در حوزه فروش و صادرات و لزوم ثبت برند با کمک کنسرسیوم صادراتی محصولات خوشه پلاستیک و ایجاد بازارهای جدید اشاره کرد .
وی حلقه مفقوده و تکمبل کننده این روند را تقویت فرهنگ تولید در قالب استاندارد ها دانست و در این جلسه نوید تشکیل مرکز ic(Iranian console) را جهت صدور تاییدیه های صادرات محصولات به کشورهای مختلف را داد و افزود: این مرکز با کمک انجمن همگن پلاستیک استان البرز، استاندارد، سازمان صنایع کوچک، سازمان توسعه تجارت با هماهنگی خوشه پلاستیک استان البرز ایجاد خواهد شد.
عامل توسعه در انتها مجددا خواستار تشکیل منظم جلسات با تقویم زمانی مشخص هم در دفتر انجمن و هم در دستگاه های اجرایی و حاکمیتی تاثیر گذار در قالب کمیته استاندارد انجمن همگن پلاستیک استان البرز شد.
   1395/8/9 09:46    تعداد بازدید :  183

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 183
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )