نشست کمیسیون مستربچ و کامپادینگ با همکاری انجمن صنایع همگن پلاستیک استان البرز


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: خوشه پلاستیک استان البرز با حضور انجمن همگن پلاستیک استان، اولین جلسه خود را در راستای ایجاد شبکه پایدار مستربچ و کامپادینگ، در دفتر انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تشکیل داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز این جلسه كه با حضور تولید کنندگان مستربچ و تعدادی از مصرف کنندگان مستربچ، رییس انجمن مستر بچ و کامپاندینگ ایران،رییس و دبیر انجمن همگن پلاستیک استان، عامل توسعه و نمایندگان معاونت صنایع کوچک و اتاق بازرگاني برگزار گرديد.
جهانگير شاهمرادي ريئس هيأت مديره شركت شهركهاي صنعتي البرز افزود: هدف از این نشست بررسی نقاط ضعف و قوت و فرصتها و چالش ها برای تهیه نقشه راه در این حوزه می باشد.
وی خواستار تقویت بازارهای جدید برای تولیدکنندگان مستربچ و کامپاندینگ شد تا محصولات ویژه و با کیفیت در این حوزه تولید و صادر گردد.
 در ادامه یزدانی عامل توسعه خوشه پلاستیک استان در این جلسه تصريح كرد: سفارش مصرف کنندگان مستربچ با قیمت پایین باعث ایجاد حاشیه سود پایین برای تولیدکنندگان مستربچ شده و در نتیجه تولیدات با کیقیت پایین و ایجاد مشکلات مختلف برای مصرف کنندگان را بدنبال دارد.
وي ضمن اشاره به گریدبندی تولیدکنندگان مستربچ تحت نظارت انجمن مستربچ و کامپاندینگ خواستار برگزاری جلسات منظم کمیته مستربچ و کامپاندینگ انجمن همگن پلاستیک استان البرز شد تا اعضای این کمیته بتوانند نقشه راهی برای بهبود و حل مشکل این صنعت تهیه نمایند.
   1395/8/10 07:53    تعداد بازدید :  211

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 211
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )