نشست مشترک عاملین و مدیران عامل کنسرسیوم های صادراتی خوشه های پلاستیک کشور


نشست مشترک عاملین توسعه خوشه های پلاستیک. مدیران عامل کنسرسیوم های صادراتی محصولات خوشه های پلاستیک استان های تهران، کرمانشاه، اردبیل و البرز و نماینده تالار تجارت ایرانیان در سلیمانیه عراق به میزبانی استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرزاظهار داشت: تشکیل کنسرسیوم صادراتی واحدهای عضو خوشه صنعتی پلاستيك در راستای اجرای برنامه‌های توسعه‌ای پلاستيك این استان انجام شده است.
جهانگير شاهمرادي هدف از تشکیل کنسرسیوم صادراتی را هم‌افزایی منابع و ظرفیت‌های موجود در صنایع خوشه صنعتی پلاستيك به‌منظور توسعه بازار خارجی اعلام کرد و گفت: در این مورد تاکنون تعداد زيادي از کارخانه تولیدی در این شبکه حضور دارند.
شاهمرادي ابراز امیدواری کرد با سازمان‌دهی این شبکه واحدهای صنعتی عضو بتوانند در قالب برند مشترک تولیدات خوشه پلاستك استان البرز محصولات با کیفیت و متنوعی را روانه بازارهای هدف کنند.
وي تصریح کرد: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد تحقق عینی و عملی اقتصاد مقاومتی، از ایجاد و توسعه شبکه‌های صادراتی در قالب اعطای سرمایه در گردش، حل مشکلات و عارضه‌های شبکه‌های توسعه بازار و نیز اعطای کمک‌های مالی از برنامه‌های توسعه‌ای اعلام‌ شده توسط کنسرسیوم‌ها حمایت می‌کند.
در ادامه امیر صالحی قائم مقام تالار مشترک سلیمانی هدف از تشکیل تالار را تسهیل تجارت فیمابین در روابط تجاری بازرگانی ایران و کشور عراق عنوان و مطرح کرد فعالیت های تجاری در تالار تجارت زمینه افزایش صادرات کالاهای تولید داخل را فراهم می آورد.
همچنين حاضرین ضمن اظهار نظر در خصوص مزایای فعالیت بصورت مجتمع در تالار پرسش های حقوقی در حوزه تامین کالا، حمل و نقل و انبار مطرح و نماینده تالار به سولات پاسخ داد.
در پایان مقررشد مدیران عامل و عاملین خوشه ها ضمن انعکاس اطلاعات به ذینفعان خوشه استان های مذکور متراژ مورد نیاز را به تالار اعلام نمایند.
   1395/8/10 08:49    تعداد بازدید :  235

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 235
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )