برگزاری دوره های آموزشی در شرکت شهرکهای صنعتی البرز


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: شرط رشد و بقاء بنگاههای اقتصادی-صنعتی برگزاری دوره های آموزشی و بکارگیری فناوری جدید است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز، جهانگير شاهمرادي با بیان این مطلب افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون 116دوره آموزشی برای مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی، کارآفرینان و سرمایه گذاران مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان در سه حوزه مدیریتی، کارآفرینی و مهارتی آموزشهای لازم داده شد.
وی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را تامین نیازهای آموزشی ضروری واحدهای صنعتی و کارکنان آنها، آشنایی با مفاهیم جدید آموزشی درصنایع، ارتقاء شاخص های توسعه، افزایش بهره وری، برنامه ریزی جهت راه اندازی کسب و کاری موفق و توسعه کارآفرینی عنوان کرد.
شاهمرادي گفت: از دیگر اهداف برگزاری دوره های آموزشی میتوان به ارتقاء کیفیت محصولات به منظور جلب رضایت مشتری کسب سهم بیشتر بازار،انتقال تخصصهای موردنیاز صنایع و کسب مهارتها و تمهیدات موردنیاز برای پیوستن به بازارهای جهانی اشاره کرد.
وی تاکید کرد: تعداد 20500  نفرساعت آموزش به صورت رایگان و با هزینه این شرکت در تمامی شهرکهای و نواحی صنعتی استان انجام شده است.
شاهمرادي با اشاره به برگزاری تورهای صنعتی جهت آشنایی مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی با تکنولوژیهای روز و شناخت و ایجاد زمینه همکاری با سایر مجموعه های صنعتی و تولیدی استان و کشور بیان داشت، در سالجاری 12 تور صنعتی بازدید در سطح استانی و کشوری برگزار شده است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزهمچنین با اشاره به حمایت شرکت از پایان نامه های دانشجویی گفت: در سالجاری از 1 عنوان پایان نامه دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد با انعقاد قرارداد همکاری، حمایت های لازم صورت گرفت.
   1395/8/15 12:29    تعداد بازدید :  155

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 155
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )