برنامه های ویژه دولت برای حمایت از صنایع کوچک استان البرز


مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي البرز از برنامه های ویژه دولت برای حمایت از صنایع کوچک استان خبر داد و اظهارامیدواری کرد با اختصاص تسهیلات به این صنایع به زودی شاهد فعال شدن تمام واحدهای صنعتی مشکل دار باشیم.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز، جهانگير شاهمرادي‌بر حمایت از صنایع مستقر در شهرکها ونواحی صنعتی و توسعه زیرساختهای موجود در این استان تاکید کرد.
شاهمرادي با اشاره به اهمیت صنایع کوچک در توسعه صنعتی و اشتغال در استان، حمایت از این صنایع را از اولویت ها و برنامه های مهم شركت بیان کرد و گفت: یکی از راهکارهای دولت، برای حمایت از این صنایع اختصاص تسهیلات است که در این زمینه دولت برنامه های ویژه ای براي نجات صنايع كوچك در نظر گرفته است.    
وي افزود: برای حفظ اشتغال موجود و خروج از رکود صنایع کوچک و متوسط در شهرکهای صنعتی استان، بیش از ده ها ميليارد ریال منابع نیاز است که امیدواریم با اختصاص تسهیلات اخيرا به صنایع بتوانیم علاوه بر فعال کردن مجدد واحدهای راکد، واحدهایی که با ظرفیت پایین به فعالیت می پردازند را نیز فعال کنیم.
شاهمرادي در ادامه با بیان اینکه شركت شهرکهای صنعتی البرز، شركت درآمد هزینه ای است، گفت: باتوجه به محدودیت منابع مالی، تمام تلاش خود را به منظور فراهم کردن امکانات مورد نیاز برای صنعتگران در شهرکهای صنعتی به کار خواهیم بست .
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز خاطرنشان کرد: با تعامل دستگاههای اجرایی شاهد پویایی، رشد و شکوفایی صنايع كوچك وديگر  عرصه های مختلف استان خواهیم بود.
   1395/8/18 14:15    تعداد بازدید :  159

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 159
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )