هم اندیشی تعیین پهنای باند مورد نیاز صنعتگران در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد


هم اندیشی تعیین پهنای باند مورد نیاز صنعتگران با حضور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، فرماندار اشتهارد، مدیر کل مخابرات و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهركهاي صنعتي البرز، در این هم اندیشی علاوه بر مدیران مذکور، مدیران عامل و اعضا هیات مدیره شرکت های خدماتی  شهركهاي صنعتي استان، مدیران شهرک های صنعتی البرز و صنعتگران استان حضور داشتند.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز ضمن بیان این نکته که صنایع باید به فراخور فناوری های روز خود را تجهیز کنند افزود؛ بحث پهنای باند صنایع از جمله مسایلی است که کمک شایان توجهی به صنایع کرده و همچنين به روز نگاه داشتن آنها در بحث هزینه ها نیز کمک شایان توجهی به صنایع خواهد کرد.
وی با اشاره به مزایای اجرای این طرح، اظهار کرد: اجرای طرح فیبر نوری سبب سرعت بیشتر ارتباطات شبکه‌ای و سرویس‌دهی مطلوب به واحدهای تولیدی و صنعتی می‌شود.
همچنين همت زاده مدیر کل مخابرات استان البرز بود که از توجه مخابرات به مقوله فیبر نوری صنایع گفت و اینکه این مهم مدتهاست که در دستور کار مخابرات قرار گرفته است.
و نيز سواد زاد معاون مدیر کل مخابرات استان البرز نیز از دغدغه صنعتگران پیرامون تخصیص پهنای باند مناسب و عملیاتی شدن آن در آینده نزدیک نکاتی را عنوان نمود.
درادامه اینانلو فرماندار شهرستان اشتهاردکه پیرامون توجه دولت به مقوله صنایع نکاتی را عنوان کرد. فرماندار شهرستان اشتهارد همچنین از عموم صنعتگران دعوت کرد تا در مراسم استقبال از رئیس جمهور حضور پر شوری داشته باشند.
درپايان حمیدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، آخرین سخنران این سمینار بود که از روند اجرایی پروژه پهنای باند صنعتگران و توجه به آن نکاتی را ایراد کرد.
در هم اندیشی امروز علاوه بر سخنرانی ها، صنعتگران استان نیز سوالات خود را در قالب پنل پرسش و پاسخ مطرح نمودند.
   1395/8/19 08:30    تعداد بازدید :  133

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 133
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )