دیدار مدیر عامل شرکت با ائمه جمعه محترم کل استان


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با حضرت آیت ا... حسینی همدانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کرج و همچنين با ائمه جمعه محترم كل استان در محل دفتر امام جمعه شهر چهار باغ  البرز دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، در این دیدار شاهمرادی ضمن ارائه توضیحاتی در ارتباط با شهرکهای صنعتی، ارتقاء صنعت در استان را عامل مهمی در جهت رفع محرومیت و رفع معضل اشتغال در شهرستانهای استان مطرح کردند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به رهنمودها و حساسیت های مقام معظم رهبری درباره اهمیت حفظ و صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی اشاره و تصریح کرد: استقرار واحدها در شهرکهای صنعتی موجب متمرکز شدن آنها در یک نقطه شده و در نتیجه سهولت خدمت رسانی به آنها را در پی خواهد داشت و همچنین حفظ منافع ملی و صیانت از محیط زیست را به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی در پی خواهد داشت.
شاهمرادي ادامه داد:‌از آغاز سال تاكنون جلسات مكرري با حضور استاندار محترم البرز در مورد مشكلات ايجاد و توسعه شهرك هاي صنعتي تشكيل شده و سعي در حل مشكلات پيش روي شهرك ها هستيم كه اميدوايم  با رهنمود هاي استاندار و حضرتعالي حل و فصل شود.
وي اضافه كرد: خوشبختانه با دستورات استاندار مشكل  ايجاد شهركهاي صنعتي جديد و سرمايه گذاري داخلي وخارجي و رفع موانع توليد  تمهيدات لازمي صورت گرفته است و در حال پيگيري رفع ساير مشكلات موجود هستيم.
شاهمرادي تاكيد رهبر معظم انقلاب به حمايت از صنايع كوچك، ابراز كرد: عمده ترين بخش صنعت كشور صنايع كوچك هستند و به دليل اهميت آن ها در ريشه كني فقر، ايجاد اشتغال و بومي بودن مورد توجه دولت ها هستند.
در ادامه آیت اله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با اشاره به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید تمام تلاش خود را برای عملی کردن شعار اقتصاد مقاومتی در تمامی زمینه ها به کار گیریم.
آیت اله حسینی همدانی ضمن قدردانی از تلاشها و خدمات  مدير عامل شهركهاي صنعتي استان  اظهار امیدواری کرد و تاكيد بر محقق شدن اقتصاد مقاومتی، زمینه رونق اقتصادی و توسعه صنعتی و در نهایت ریشه کنی بیکاری در استان مهیا شود.
وي با بيان اينكه راه نجات كشور در جدي گرفتن اقتصاد مقاومتي است، عنوان كرد: بايد شرايط و ساز و كار لازم براي اقدام و عمل از سوي همه بخش ها فراهم گردد.
آيت الله حسيني ادامه داد:‌كاهش بروكراسي، جلوگيري از واردات كالاهاي مشابه توليد داخل، حل مقررات مربوط به صادرات و معدوم كردن كالاهاي مكشوفه قاچاق از جمله اقداماتي است كه در دولت و مجلس انتظار مي رود.
وي ادامه داد: در مقابل نيز توليدكنندگان بايد به مرغوبيت و استانداردسازي محصولات توليدي خود چه براي مصرف داخل و چه براي صادرات توجه داشته باشند.
نماينده ولي فقيه شهرستان كرج گفت: استاندارد سازي توليدات مسئله اي حياتي است و اگر رعايت نشود به لحاظ ايمني خطراتي را ايجاد مي كند و علاوه بر آن حيثيت كشور را نيز لطمه دار مي سازد.
امام جمعه شهرستان كرج بر توجه به بازاريابي و بسته بندي خوب محصولات داخلي تاكيد و اضافه كرد: رشد صنعت و توليد عامل عمده اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتي بوده و اميدواريم شهرك هاي صنعتي نيز هر چه بيشتر فعال شده و همه ساله شاهد پويايي آن و اقتصاد كشور باشيم.
آيت الله حسيني همداني در پايان بر لزوم توجه به مسايل فرهنگي و مذهبي در كنار كار اقتصادي در حال انجام در واحدهاي توليدي تاكيد كرد.
در پايان مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با پاسخ دادن به  سوالات ائمه جمعه محترم كل  استان و همچنن بيان و روشنگري مردم استان را نسبت به پيشرفت صنعت و رشد اقتصاد در استان را  از نهاد مقدس نماز جمعه هاي كل استان را اثر بخش دانست.

   1395/8/19 08:42    تعداد بازدید :  184

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 184
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )