حضور تور ذینفعان خوشه پلاستیک البرز در شهرکهای صنعتی ایلام


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز از بازدید ذینفعان خوشه پلاستیک استان البرز از شهرکهای صنعتی استان ایلام خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز
"جهانگیر شاهمرادی" گفت: در راستای تبادل تجربیات، آشنایی با عوامل موفقیت و بهره‌وری واحدهای صنعتی، 15 نفر از اعضاء و فعالان خوشه پلاستیک استان البرز در قالب تور صنعتی از شهركهای صنعتی ایلام و ایوان استان ایلام بازدید كردند.
شاهمرادی افزود: اعضاء خوشه صنعت پلاستیک استان البرز با هدف آشنایی با صنایع فعال و بررسی نحوه تولید و بازاریابی داخلی و صادراتی به استان ایلام سفر کرده اند.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز بیان داشت: حاضرین در ابتدای این تور صنعتی از واحد تولیدی گروه صنعتی افشار تولید کننده ظروف یکبار مصرف گیاهی و کارخانه فولاد نورد مستقر در شهرک صنعتی ایوان و پس از آن از واحد تولیدی اورگی تولیدکننده فوم و خرطومی پلاستیکی و مرکز کسب و کار مستقر در شهرک صنعتی ایلام دیدن کردند.
وی اظهار داشت: اعضاء خوشه پلاستیک استان البرز در پایان با حضور در مرکز فروش مشترک محصولات تولیدی خوشه های کسب و کار کشور باظرفیت های بازار ایلام در حوزه عرضه و فروش کالاهای تولید این خوشه ها و همچنین بررسی وضعیت بازار عراق برای صادرات محصولات خود آشنا شدند.
   1395/8/22 15:13    تعداد بازدید :  100

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 100
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )