کلنگ شهرک صنعتی اشتهارد ۲ به زمین زده شدبا حضور وزیر صنعت؛
کلنگ شهرک صنعتی اشتهارد ۲ به زمین زده شد
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، جهانگیر شاهمرادی در مراسم کلنگ زنی شهرک صنعتی اشتهارد ۲ که ظهر چهارشنبه با حضور وزیر صنعت، همزمان با سفر رئیس جمهور به استان البرز برگزار شد، اظهار کرد: شهرک صنعتی اشتهارد ۲ در فاصله ۳۲ کیلومتری شهر کرج ایجاد شده است.

وی افزود: این شهرک از مصوبات هیئت دولت محسوب می شود که به دلایل مختلفی اجرایی شدن آن با تاخیر زیادی مواجه شد که حل مشکلات آن با سرعت بیشتری با توجه به سفر هیئت دولت به استان در دستور کار قرار  گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با بیان اینکه قسمت اعظم مشکلات در حال حاضر رفع شده است، خاطرنشان کرد: مساحت این شهرک هزارو ۲۳ هکتار است که در فاز نخست آن عملیات اجرایی برای ۲۴۰ هکتار انجام خواهد شد.

وی گفت: با توجه به اینکه مساحت متوسط هر واحد تولیدی در استان ۴ هزارو ۲۰۰ متر برآورد شده است، بالغ بر ۱۶۰۰ واحد صنعتی در این شهرک مستقر خواهد شد که اشتغالزایی قابل توجهی در آن ایجاد می شود.

شاهمرادی بیان کرد: با توجه به نوع صنایعی که در این شهرک مستقر خواهد شد، زمینه برای اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی نیز فراهم است.

وی با بیان اینکه این شهرک در ۴ فاز اجرا می شود، افزود: در سال جاری بالغ بر ۵ میلیارد تومان اعتبار برای شروع کار در نظر گرفته شده و در پایان سال ۹۶، واگذاری واحدها انجام خواهد شد.
   1395/8/27 09:42    تعداد بازدید :  329

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 329
8/10 (تعداد آرا 1 نفر )