توسعه واحدهای صنعتی کوچک و متوسط تنها راه کاهش نرخ بیکاری در استان البرز


توسعه واحدهای صنعتی کوچک و متوسط تنها راه كاهش نرخ بيكاري در استان البرز
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در حاشيه كلنگ زني شهرك صنعتي اشتهارد 2 ، توسعه واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را  تنها راه كاهش نرخ بيكاري در استان البرزعنوان کرد وگفت : با تقویت و ارتقای سطح کمی و کیفی صنایع کوچک می توان به بهبود وضعیت اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان امیدوار بود.
 به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز ، جهانگير شاهمرادي اظهار داشت: تقویت واحدهای تولیدی هر  شهرك و ناحيه صنعتي منجر به کارگیری نیروهای متخصص و صاحب فن و مهارت بومی شده و از نرخ بیکاری منطقه مي كاهد.
شاهمرادي با اشاره به ضرورت توجه همه جانبه به موضوع صنایع کوچک دراستان  اظهار داشت: واکنشهای بانک‌هاي استان گویای عدم باور مسئولان این حوزه به میزان اهمیت صنایع کوچک است.
وي با تاکید براینکه تجربه تلخ بنگاه‌های زودبازده مانع از تسريع ارائه تسهیلات جدید از سوی بانک‌ها به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط شده است ، ادامه داد: عدم مدیریت منابع بانکی در سال‌های  گذشته  بانکها را دچار مشکلات متعدد کرده است و باید برای رفع هر چه زودتر این معضلات اقدام جدی به عمل آید تا بتوان سرمایه در گردش موردنیاز واحدهای تولیدی در استان البرز را تامین گردد.
 رئيس هيأت مدير ه شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: آخرین وضعیت صنایع کوچک ومتوسط  استان به صورت جامع وهمه جانبه به زودی به استاندار محترم و مقامات سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران ارائه خواهد شد وامیدواریم که با ارائه این گزارش از موانع ومشکلات این بخش کاسته شود.

 
   1395/9/1 12:57    تعداد بازدید :  183

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 183
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )